Köşe Takımı ve L Koltuk Modelleri

Köşe takımı ve L koltuk modelleri 24 ay takist imkânıyla gündoğdu mobilya'da! Köşe takımı modeli fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için şimdi fabrika satış mağazamızı ziyaret edin.

Gündoğdu Mobilya Köşe Takımları

Köşe takımı modelleri salonlarda ve de oturma odalarında kullanılan mobilya grubu olarak karşımıza çıkıyor. Tasarımı L şeklinde olan bu oturma grubu L koltuk olarak da adlandırılmaktadır.

Farklı malzemelerle üretilebilen ve birçok stili bulunan köşe takımlarını kullanım amacına ve de günümüz salonlarının boyutuna bağlı olarak farklı özelliklere sahip olduğunu görebiliriz.

Bu açıdan l koltuk takımı veya en bilindik adıyla köse takimi satın almadan önce aşağıda bahsetmiş olduğumuz faktörleri göz önünde bulundurmalısınız.

Köşe Takımı Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Salonunuz veya işyeriniz için l koltuk satın almayı planlıyorsanız, kesinlikle bunları aklınızda bulundurmalısınız.

a.) Köşe Koltuk Ortamın Boyutuna Uygun Olmalı

Büyük bir hevesle satın aldığınız köşe koltuğun, salonunuz için uygun olmama ihtimâlinin olduğunu söylesek?

Evet yanlış duymadınız!

Hangi mobilya grubu olursa olsun; eğer odanızın boyutunu hesaba katmadan mobilya alışverişi yaparsanız büyük bir hata yapmış olacaksınız.

Çünkü satın almış olduğunuz mobilya ya odaya sığmayacak ya da odanın daha boş görünmesine sebep olacak.

Bu yüzden de l köşe takımı modelleri arasından bir tercih yapmadan önce odaların metrekaresini hesaba katmak gerekiyor.

b.) Köşe Koltuklarda Renk Seçimi

Ev dekorasyonu, başlı başına renk uyumundan ibaret. Bu yüzden herhangi bir odayı dekore ederken renk uyumuna dikkat etmelisiniz.

Tabii ki bu durum kose takimi tercihiniz için de geçerli. Burada sizlerle bir püf noktasını da paylaşmak istiyoruz.

Köşe takımınızın rengine karar verirken ana renk ve desenlerin diğer mobilyalarınızla uyumlu olmasına dikkat etmelisiniz.

Böylece evinizi veya işyerinizi dekore ederken mobilyalarınız arasında uyumu yakalayabilirsiniz.

c.) Köşe Takımının Kalitesi

Her ürün ve hizmette olduğu gibi mobilyalarda da “Kalite” çok önemli.

Aslında bir mobilyanın satın alınmasını sağlayan yegâne faktörün “kalite” olduğunu söylesek yanlış bir şey söylemiş olmayız.

Çünkü mobilya satın almak sadece bir alışveriş değil aynı zamanda bir yatırım aracıdır.

Bunun ana sebebi ise mobilyaların uzun vadede kullanılabiliyor olmasıdır.

Kısacası l koltuk takımları arasından birini veya birkaçını satın almaya karar vermeden önce kalite kontrolü yapmalısınız. Bu da mobilya markaları arasında iyi bir araştırma yapmanız gerektiği anlamına geliyor.

d.) Köşe Koltuğun Kumaşı Kolay Temizlenebilir Olmalı

İster kalabalık bir evde yaşayın ister tek başınıza hayatınızı sürdürün; koltuk temizliği yapmak cidden çok zor bir iş.

Dolayısıyla köşe koltuk kumaşının “kolay temizlenebilir” özelliğinin bulunması büyük bir avantaj sağlayacaktır.

Bu da az evvel sizlere aktarmış olduğumuz l koltuk takımı kalitesinin ne kadar önemli olduğunu ortaya koyuyor.

Çünkü kaliteli köşe takımlarının kumaş yapısı kolay temizlenebilirdir. Hatta ucuz köşe takımları da bu özelliğe sahip olabilmektedir.

Bu açıdan mobilya markası konusunda doğru tercihi yapmak zorundasınız. Kösem koltuk  takimi satın almadan önce bu faktörleri göz önünde bulundurursanız muhtemelen herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.

Ancak unutmayın! Mobilya markasında doğru tercihi yapmalısınız!

Köşe Koltuk Modelleri, Konforlu ve Şık Köşe Koltuk Takımı

Ev dekorasyonunda oturma odası, konforun ve estetiğin bir araya geldiği önemli bir alanı temsil eder. Bu alanda tercih edilen mobilyalar, ev sahiplerinin yaşam tarzını yansıtmakla kalmaz. Aynı zamanda rahatlık ve şıklığı bir arada sunar. İşte bu noktada köşe koltuk modelleri, modern yaşamın vazgeçilmez mobilyaları arasında önemli bir yer tutar.

1. Modüler Tasarımlar:

Köşe koltuklar arasında modüler tasarımlar, kullanıcılara özgünlük ve esneklik sunar. Ayrıca farklı parçaların bir araya getirilmesi ile oluşturulur. Böylece odanın boyutlarına ve düzenine uygun şekilde kişiselleştirilebilir.

2. Ergonomik Tasarımlar:

Konforlu bir oturma alanı için ergonomik tasarıma sahip köşe koltuk modelleri, sağlıklı bir oturuş pozisyonu sağlar. Yüksek sırtlı modeller, bel ve omurga desteği sunarak uzun süreli oturmalarda rahatlık sağlar.

3. Renk ve Malzeme Seçenekleri:

Ev dekorasyonunda renk ve malzeme seçimi önemli bir rol oynar. Köşe koltuk modelleri, geniş renk skalası ve farklı malzeme seçenekleri ile zevklere hitap eder.

4. Fonksiyonel Özellikler:

Modern köşe koltuklar, sadece oturma amaçlı değil, aynı zamanda fonksiyonel özelliklerle de donatılmıştır. Depolama alanları, yatak dönüşümü gibi özellikler, kullanıcıya pratik çözümler sunar. Özellikle küçük alanlarda yaşayanlar için bu tip fonksiyonel özellikler, alanın verimli kullanılmasına katkı sağlar.

5. Minimalist ve Şık Tasarımlar:

Minimalist tasarıma sahip köşe koltuk modelleri, sade ve şık bir görünüm arayanlar için idealdir. Temiz hatları, nötr renkleri ve basit detaylarıyla bu modeller, modern yaşam tarzına uyum sağlar. Minimalist tasarımlar, odanızı ferah ve açık gösterirken, aynı zamanda zamansız bir şıklık sunar.

Köşe koltuk modelleri ev dekorasyonunda konforu ve şıklığı bir araya getiren önemli parçalardır. Modüler yapıları, ergonomik tasarımları, geniş renk ve malzeme seçenekleri ile her türlü zevke hitap eder. Şimdi siz de köşe koltuk modelleri arasından bir tercih yaparak evinizi zevkinize göre döşeyebilirsiniz.

Köşe Koltuklar 2024 Yılının Popüler Ürünleri Arasında

Köşe koltuk takımı modelleri, son yıllarda evlerimizin vazgeçilmez parçalarından biri haline geldi. Farklı renk, desen ve tarzlarda üretilen köşe koltuklar, her zevke ve ihtiyaca hitap ediyor. 2024 yılında da köşe koltuklar, mobilya sektörünün en popüler ürünleri arasında yer alacak.

Köşe koltukların popüler olmasının başlıca nedenleri şunlardır:

- Alan tasarrufu sağlarlar.

- Rahat ve konforludur.

- Çok yönlüdür.

2024 yılında köşe koltuklarda öne çıkan trendler şunlardır:

Modern tasarımlar: Köşe koltuklarda modern tasarımlar, 2024 yılında da ön planda olacak. Sade ve yalın çizgilere sahip modern köşe koltuklar, yaşam alanlarına şık ve modern bir hava katıyor.

Rahatlık: Rahatlık, 2024 yılında köşe koltuklarda en çok aranan özelliklerden biri olacak. Ergonomik tasarımlara sahip köşe koltuklar, konforlu bir oturum deneyimi sunuyor.

Fonksiyonellik: Fonksiyonellik, köşe koltuklarda giderek daha önemli hale geliyor. Açılır-kapanır, yatak olabilen veya depolama alanı sunan köşe koltuklar, yaşam alanlarını daha kullanışlı hale getiriyor.

2024 yılında köşe koltuk takımı satın almayı düşünüyorsanız, bu trendleri göz önünde bulundurarak seçim yapabilirsiniz.

Balkon Köşe Takımları İle Evinizin Havasını Değiştirin

Balkon köşe takımları, balkonunuzda veya terasınızda kullanılmak üzere tasarlanmış olan mobilyalar olarak karşımıza çıkmaktadır. Ancak günümüzde modern l koltukların; balkon ve teras mobilyası olarak kullanıldığını görebiliyoruz. Yani köşe koltuk veya l köşe koltuk ürünlerimiz arasından beğendiğiniz modelimizi satın alarak balkonunuza ve de terasınıza şıklık katabilirsiniz.

Balkon Köşe Takımı Modellerinin Özellikleri

1. Balkon Boyutu

Balkonunuz için köşe koltuğu bakıyorsanız, balkonunuzun boyutlarını hesap etmeli ve de buna göre seçim yapmalısınız.

Örneğin; büyük balkonlar için “Sementa” köşe takımı gibi daha rahat ve geniş bir takımımızı önerirken daha küçük balkonlar için daha kompakt olan “Kumru” köşe koltuğumuzu öneriyoruz.

2. Balkon Köşe Takımlarında Fonksiyonellik

Fonksiyonellik her mobilyada olduğu gibi balkon köşeleri için de çok önemli. Özetlemek gerekirse köşe koltuğa niçin ihtiyacınız var? Sorusuna yanıt almalısınız. Oturmak için mi yoksa balkonunuzda da ekstra bir depolama alanına ihtiyacınız var? Bunlar önemli sorular. Çünkü bu sorulara alacağınız yanıtlar balkon koltuğunuzun ne gibi fonksiyonel özelliklere sahip olacağını da belirtecektir.

Gündoğdu Mobilya köşe takımları, sizlere daha rahat bir oturma alanı sunacak ve de balkonunuzun daha keyifli bir alana dönüşmesini sağlayacaktır.

3. Yataklı Köşe Takımları

Artık günümüzün vazgeçilmez dekorasyon parçalarından biri olan köşe oturma grubu modelleri yaşam alanlarını daha zengin hâle getirmektedir.

Son dönemlerde özellikle dikkat çeken ve de üretimi yapılan yataklı köşe takımları, işlevselliği ve konforu bir araya getirmektedir.

Yataklı köşe koltukların avantajlarını tek tek ele almamız gerekirse şunları söyleyebiliriz:

Yataklı köşe takımları, misafirleriniz için anında yatak olabilme imkânına sahiptiler.

Evleri küçük olanlar için yataklı kösem takımları her zaman idealdir.

Bu köşe takımlarının en önemli özelliği ekstra depolama alanlarına sahip olmalarıdır. Böylece nevresimden yastıklara kadar birçok eşyayı burada kolayca depolayabilirsiniz.

Farklı tasarımda ve renklerde bulabileceğiniz bu ürün grubunun seçeneği oldukça fazla. Dolayısıyla da kolaylıkla yataklı köşe takımı modelini bulabilirsiniz.

Yataklı Köşe Takımı Çeşitleri

⇨ Klasik Yataklı Köşe Takımları

Daha geleneksel ve daha şık olan oturma gruplarını tercih edenler; klasik yataklı köşe takımlarını tercih edebilirler. Bu takımlarda işlemeli detaylar ve gold ayrıntılar görmek mümkün.

⇨ Modern Yataklı Köşe Takımları

Daha düz hatlara ve daha minimal çizgilere sahip olan bu köşe takımları, çağdaş dekorasyonu sevenler için oldukça uygundur. Modern yataklı köşeleri tercih ederek evinizin dekorasyonunu modernize edebilirsiniz.

⇨ Modüler Yataklı Köşe Takımları

Her mobilya grubunda olduğu gibi yataklı köşe koltukların da “modüler” hâli bulunmaktadır.

İhtiyaca göre parçaların birleştirilip ayrılabildiği bu modüler köşe takımları, evinize özel çözümler sunmakta ve de mekânların düzenini baştan tasarlama imkânı tanımaktadır.

Modüler Köşe Takımlarının Kullanım Alanları

1. Oturma Odaları

Oturma odalarında konforlu bir oturma alanı oluşturan yataklı köşeler; kalabalık aileler ve de misafirperverler için acil çözümler üretmek için ideal mobilya parçalarıdır.

2. Misafir Odaları

Yataklı köşe takımları, özellikle misafir odalarının kurtarıcılarıdır.

3.  Genç Odaları

Günümüz gençleri artık yatak odalarında yatak ve karyolanın yer almasını istemiyorlar. Dolayısıyla da yatak alternatifi olarak modüler köşe takımları tercih ediliyor. Gece rahat bir yatak formuna dönüşürken gündüz şık mı şık bir oturma grubuna dönüşen bu köşelerin oldukça kullanışlı olduğunu görüyoruz.

Kısacası yataklı köşe takımları, ortamları daha işlevsel ve de konforlu hâle getirerek yaşam alanlarını optimize etmektedir.

Sizler de yataklı köşe takımları arasından birini tercih ederek yaşam alanınızın hem konforlu olmasını hem de estetik görünmesini sağlayabilirsiniz.

4. Sandıklı Köşe Takımları

Bu tür köşe koltuk modelleri alt kısımlarında yer alan sandıkları sayesinde ekstra depolama alanları sunmaktadır.

Hem oturma alanı hem de depolama alanı ihtiyacını karşılayan bu mobilyalar, yaşam alanlarını daha düzenli ve de kullanışlı hâle getirmektedir.

Sandıklı Köşe Takımlarının Avantajları Şunlardır:

- Ekstra depolama alanı

- Fonksiyonellik

- Geniş kullanım alanı

Sandıklı köşe takımlarının avantajları arasında yer almaktadır.

Mutfak Köşe Takımı Modelleri

Salonlar kadar mutfaklar da evlerimizin en önemli alanlarından biri. Aile ile birlikte vakit geçirilen bu alanda da kullanışlılık ve şıklığı yakalamak çok önemli. Bunun için de artık mutfak köşe takımı modelleri de evlerdeki yerini almaya başladı. Özellikle de ergonomik tasarımıyla uzun süreli oturumlarda bile konforlu bir deneyim sağlaması açısından bu ürünlerin çok satan köşe takımları arasında yer almasına neden olmuştur.

Mutfakta Köşe Takımı Kullanmanın Avantajları

Ergonomik tasarım

Pratik depolama alanları

Renk Seçenekleri

Sandalye alternatifi

Alan tasarrufu

Mutfak köşe takımları ile şıklığı ve fonksiyonelliği bir araya getirerek mutfağınıza değer katabilirsiniz. Bunun için mevcut yemek masanıza bir köşe koltuğu almanız yeterli olacaktır.

Mutfak Köşe Takımı Fiyatları

Salon köşe takımlarında olduğu gibi mutfak köşe takımlarının fiyatlarında da geniş bir fiyat skalası bulunmaktadır. Ancak tasarım ve kalitenin mutfak köşe takımı fiyatları konusunda kesinlikle bir etkisi olacaktır.

Mutfağınızda kullanabileceğiniz köşe takımlarımız için şimdi ürün listemize göz atınız.

Bazalı Köşe Takımları

Bazalı köşe takımları, alt kısımlarında genellikle depolama alanı bulunan ve de baza görevi gören tasarımlar olarak karşımıza çıkar. Kısacası bazalı köşeler hem rahat bir oturum alanı sağlarken hem de ekstra depolama alanı sağlar. Böylece salonlar, fonksiyonellikleri ve de pratiklikleriyle ön plana çıkıyor.

Bazalı Köşe Takımlarının Özellikleri

Depolama Alanı

İşlevselliği

Alan Tasarrufu

Çok Amaçlı Kullanım

Dekorasyon ve Stil

Bazalı Köşe Takımı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

- Kalite ve dayanıklılık

Köşe takımında bulunan baza mekanizması ve kumaşının kaliteli olması, takımın uzun ömürlü kullanımı için çok önemlidir.

- Mekanizmanın Fonksiyonelliği

L koltuğun altında bulunan mekanizmanın kolay kullanılabilir olması gerekiyor. Ancak en önemlisi kaldırma mekanizmasının güvenliği.

- Ebatlar

Eğer bazalı köşe takımı modelleri arasından ebatı uygun olana karar vermezseniz bu salon dekorasyonu konusunda facia yaşamanıza neden olacaktır.

Bu açıdan kose takimi tercihi bazalılardan yana olanlara kesinlikle ebat konusunda dikkatli olmaları gerektiğini söylemeliyiz.

En İyi Köşe Takımları

Köşe takımlarının kalitesi ihtiyaçlara ve de bütçelere göre şekillenmektedir. Fakat genel olarak en iyi köşe takımı modellerinin aşağıda bulunan şu özelliklere sahip olmaları beklenmektedir.

 Kaliteli malzeme

Konfor

Estetik tasarım

Fonksiyonel

Kullanım kolaylığı

En iyi köşe takımı modelleri, bireylerin ihtiyaçlarına ve de zevkine bağlı olarak değişebilir. Özetle bir köşe takımını satın almadan önce farklı koltuk modellerini ve köşem takım modellerini deneyerek karar vermelisiniz.

Ucuz Köşe Takımları – Ucuz L Koltuklar

Ucuz köşe takımları ve l koltuk modelleri bütçe dostu mobilyalar arayanlar için ideal seçenekler olarak karşımıza çıkıyor. Sadece ucuz l koltuk modellerinde bazı özelliklerden feragat etmek gerekebilir. Ancak bu demek kaliteden taviz vermek demek değildir. Çünkü gündoğdu mobilya olarak hem kaliteli hem de ucuz mobilyalar üretmeye gayret ediyoruz.

Kısacası kaliteli koltukları daha uygun fiyata satın almak istiyorsanız, şimdi ürün gruplarımıza yakından göz atabilirsiniz.

Herkesin Evine Yakışacak Köşe Takımı Modelleri

Özgün dekorasyon zevkleri ve farklı dekorasyon stilleri nedeniyle “herkesin evine yakışacak köşe takımı” modelini bulmak oldukça zor bir iştir.

Fakat genel olarak daha uygun fiyatlı ve de popüler köşe takımı modellerini bulmak için belli başlı standartlara bakmak gerekiyor.

Bu standartlar için ilk öne kösem takimi stilleri arasından en doğru olana karar vermek gerekiyor.

➦ Modern ve Minimalist Köşeler

Günümüzde oldukça popüler olan bu köşe koltukların pek çok dekorasyon stiline uyum sağladığını söyleyebiliriz.

➦ Klasik ve Şık Köşeler

Daha evvel sizlere bahsetmiş olduğumuz bu klasik mobilyaların daha geleneksel evler için uygun olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

➦ Retro ve Vintage Köşeler

Eski dönemlerden esinlenerek tasarlanan köşe mobilyaları nostalji severler için üretiliyor.

➦ Skandinav Tarz Köşeler

Doğal malzemeler tasarlanarak daha işlevsel bir hâle getirilen bu köşelerin doğayla iç içe olmak isteyenler tarafından sıkça tercih edildiğini görüyoruz.

➦ Country ve Rustik Köşeler

Ahşap detaylarıyla ön plana çıkan köşe modellerinin özellikle doğal renkleri sebebiyle tercih edildiğini görebilirsiniz.

Özellikle değindiğimiz tasarım stilleri, farklı zevklere hitap etmektedir. Fabrika satış mağazalarımıza gelerek köşe koltuk tasarımlarımıza göz atabilirsiniz.

Mağazalarımızda bulunan temsilcilerimiz “köşe takımı” seçiminiz konusunda sizlere yardımcı olacaktır.

Birbirinden Şık Köşe Takımları ve L Koltuklar

Güzel bir başlangıç yapmak adına Gündoğdu mobilya l koltuk modellerine göz atmaya ne dersiniz?

Modern Köşe Takımı Modelleri

Gündoğdu Mobilya’nın birbirinden şık birbirinden hesaplı köşe takımı modelleri ile tanışmaya hazır mısınız?

Ucuz köşe takımı arayanlar, “Benim de evim güneş gibi parlasın.” diyenler; sizleri daha fazla bekletmeden modern köşe takımları arasında yer alan; Remix, Hazeran, Sementa, Lotus, Kumru köşe takımlarımızı beğenilerinize sunuyoruz.

Remix Köşe Takımı Modelimiz;

Bu yıl “modüler mobilya” kavramını sıkça duyduk ve önümüzdeki yıllarda duymaya devam edeceğiz gibi gözüküyor.

“Modüler mobilyalar” hakkında bilgi sahibi olmayanlar için “birden fazla parçadan oluşan yapısı sayesinde istenildiği gibi tasarlanabilen mobilyalar” olarak tanımlayabiliriz.

Oldukça kullanışlı olan bu mobilyalar ilginç tasarımları nedeniyle de yoğun ilgi görmektedir.

Bu yüzden de meraklıları için “Remix” köşe oturma grubu modelimizi ürettik. Modüler yapısı itibariyle istediğiniz gibi şekillendirebileceğiniz bu ürünümüz özellikle modern l koltuk modelleri arasında yer aldığını görebilirsiniz.

Bu ürünümüzü satın alarak evinizin veya işyerinizin dekorasyonunu daha modernize edebilir ve de ortamın havasını değiştirebilirsiniz.

Böylece yaratıcı tasarımlar arasında kaybolmayarak daha zarif ve şık bir tasarımla hârikalar yaratabilirsiniz.

Hazeran Köşe Takımı Modelimiz;

Klasik severler için tasarlamış olduğumuz köşe takımımız yataklı köşe koltuk modelleri arasında yer alıyor.

Misafirlerinizi rahatça ağırlayabileceğiniz bu ürünümüzle salonunuza renk katabilirsiniz.

Kolay temizlenebilen kumaş yapısıyla büyük beğeni toplayan ürünümüz, metrekaresi büyük evlerin balkonlarında da rahatça konumlandırılabiliyor.

Bu sayede ev sahipleri balkon keyfini doyasıya yaşıyor.

Hazeran köşe koltuk  gerçekten de çok kullanışlı bir oturma grubu.

Sementa Köşe Takımı Modelimiz;

Abartıyı sevenlerin gözünü dolduracak olan köşe koltuk modelimiz, üst düzey yumuşak kumaş yapısıyla kullanıcılarından tam aldı.

Yine bu ürünümüz yataklı köşe koltuk modelleri arasında yer alıyor. Popüler ürünler arasında yer alan Sementa kose takimi farklı ayak yapısıyla da dikkat çekiyor.

Lotus l Koltuk Modelimiz;

Kapitone detaylarını sevenler için tasarladığımız köşe koltuğumuz gerçekten de çok şık. l koltuk fiyatları konusunda araştırma yapan müşteriler, “Lotus” l koltuk  modelimizin hem hesaplı hem de kaliteli olmasına çok şaşırıyor.

Yüksek dayanıklı poliüretan ayak yapısı ve sağlam ahşap iskeletiyle kullanıcı dostu olan ürünümüzün sırt kısmının özenle döşenmesi, mobilya üretimindeki kalitemizi ortaya koyuyor.

Modern görünümünün ardındaki Vintage şıklığını evinize yansıtmak için şimdi “Lotus” l koltuk takımını satın alabilirsiniz.

Kumru Köşe Takımı Modelimiz;

Orta segment bir ürünümüz olmasına karşın sadeliğiyle dikkat çeken “Kumru” köşe takımınızı çok sevdiğinizi biliyoruz.

Piyasadaki köşe takımı fiyatları arasında özellikle dikkat çeken ürünümüz; tasarımı sebebiyle hemen hemen her dekorasyon stiline uyum sağlamaktadır.

Özellikle de retro dekorasyon tarzını sevenler için ideal bir görüntüye sahip olan ürünümüzü satın alarak yaşam alanınıza farklılık katabilirsiniz.

Gündoğdu mobilya köşe takımları, l koltuk modelleri ger bütçeye her zevke hitap etmekte ve de yoğun ilgi görmektedir.

Özellikle ucuz köşe koltuk modelleri arayanların tercihi olan ürünlerimiz fiyat aralıklarının aksine üstün kalitesi ile de dikkat çekmektedir.

Mobilya sektöründeki l koltuk fiyatları konusunda kısa bir araştırma yaparak söylemiş olduklarımızı daha iyi anlayacağınızı düşünüyoruz.

Köşe Koltuk Fiyatları | L Koltuk Fiyatları

Güncel köşe takımı ve l koltuk fiyat listemiz aşağıdaki gibidir:

Köşe Takımı Modeli Köşe Takımı Fiyatı
Alfa L Koltuk 14.950 TL
Bella Köşe Takımı 14.301 TL
Kumru Köşe Takımı 16.650 TL
Optima L Koltuk 15.600 TL
Remix Köşe Takımı 18.690 TL
Empoli Köşe Takımı  20.071 TL

Markamızın avantajlı l koltuk modeli fiyatlarından yararlanmak ve de kose takımı ürünlerimizden birine sahip olmak için şimdi tıklayın!

Köşe Takımı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

kose%20takimi%20ile%20ilgili%20sikca%20sorulan%20sor

Köşe takımı nasıl olmalı?

Cevap: Tüketiciler tarafından sıkça sorulan “köşe takımı nasıl olmalı?” sorusuna şu şekilde yanıt verebiliriz:

● Sağlam İskeletten Üretilmeli

● 32 DNS Soft Süngerle Döşenmeli

● Yatak Olma Özelliğine Sahip Olmalı

● Fiyat Segmentinin Hakkını Vermeli

Tüm bu özellikler bir köşe takımının nasıl olması gerektiğini ortaya koymaktadır.

Sağlam ve kullanışlı köşe takımları hangi materyallerden üretilmelidir?

Cevap:

* Ahşap

Günümüz oturma gruplarının birçoğunda hammadde olarak “ahşap” tercih edilmektedir. Çünkü ahşap türü ne olursa olsun ahşaplar; sağlamlığı ve şıklığıyla biliniyor.

* Kumaş

Kumaş kaplamalı köşe takımları, rahatlık açısından oldukça popüler. Fakat deri kumaşların estetik duruşu da yadsınamaz bir gerçek. Ancak gerek maliyeti gerek temizlenme zorluğu sebebiyle tüketiciler düz örme kumaşlara yöneldiği görülmektedir.

* 32 DNS Sünger

Oturma gruplarında en çok dikkat edilen unsur sünger yapısıdır. Çünkü hem konfor hem de kalite düzeyinin anlaşılması için sünger kalınlığının ne kadar olduğunun bilinmesi gerekiyor.

İpucu: 32 dns süngerle döşenen oturma grupları “kaliteli mobilyalar” arasında yer almaktadır.

Temizliği kolay olan köşe takımlarında hangi kumaşlar tercih edilmektedir?

Cevap: Birçok tüketici, mobilyaların kolay temizlenmemesinden şikayetçi hem yorucu hem de zaman alan bu iş özellikle oturma gruplarında birer işkence hâline dönüyor.

Bu yüzden de oturma gruplarının kolay temizlenebiliyor özelliğe sahip olması gerekiyor.

Kolay temizlenebilir koltuk kumaşlarından bazıları şunlardır:

Mikrofiber

Sunu deri

Suni süet

Kanvas

Polyester

Leke itici kumaşlar

Yukarıda sıralamış olduğumuz koltuk kumaşları; temizliği kolay olan köşe takımları olarak karşımıza çıkıyor.

Fakat şunu da baştan belirtmeliyiz ki her kumaşın belirli avantajları ve de dezavantajları bulunuyor. Bu yüzden de koltuk kumaşları bağlantısına tıklayarak bunların neler olduğunu öğrenebilirsiniz.

Köşe koltuk ayrı kullanılabilir mi?

Cevap:  Bu sezon envanterimize katmış olduğumuz “Remix” köşe koltuğu modüler bir yapıya sahip.  Bu açıdan da ayrı parçalara ayrılabilmektedir.

Esnek bir oturma düzenine sahip olabileceğiniz bu tarz köşe takımlarıyla mekânlarınızı daha da güzelleştirebilirsiniz.

Köşe koltuk ölçüsü nasıl alınır?

Cevap:  Köşe koltuk ölçüsü almak son derece basittir. Bunun için şu adımları izleyebilirsiniz:

1. Uzunluk Ölçüsü

L koltukların veya köşe koltukların uzunluğunu ölçmek için öncelikli olarak oturum alanının ön kenarından başlayarak ön kenara kadar tüm mesafelerin ölçülmesi gerekiyor.

Derinlik Ölçüsü Çoğu kişi koltukların derinlik ölçüsüne dikkat etmemektedir.  Bu yüzden de ölçümlerde yanlışlıklar ortaya çıkabilmektedir. İşte tam da bu yüzden koltuk derinliğini ölçmek gerekiyor.

Oturma alanının ön kenarından arka kısma kadar olan mesafeyi ölçerek derinlik ölçüsünü öğrenebilirsiniz.

2. Yükseklik Ölçüsü

Zeminden oturma alanının üst kenarına kadar olan kısmı ölçerek koltuğunuzu yükseklik ölçüsünü öğrenebilirsiniz.

3. Köşe Ölçüsü

L koltuklarda köşe bölümünün de ölçülmesi gerekiyor. Bunun için bu alanın uzunluğunu ve de derinliğini ayrı olarak hesap etmelisiniz.

Köşe takımı ölçüleri alırken cm cinsinden ölçüm yapmaya dikkat edin. Böylece yaptığınız hesaplamalarda herhangi bir hata çıkmayacaktır.

Mutfak köşe takımı nasıl olmalı?

Mutfak köşe takımları, mutfağınızın boyutlarına, tarzına ve de kullanım alışkanlarınıza uygun olarak seçilmeli. Eğer ideal bir mutfak takımına sahip olmak istiyorsanız aşağıdaki özellikleri de göz önünde bulundurmalısınız.

Mutfak köşe takımı, mutfağınızın alanına uygun olmalı

Pratik tasarımıyla alanı verimli bir şekilde kullanarak ek depolama alanı sunmalı

Uzun süreli oturma deneyimlerinizde konforu ön planda tutmalı

Kaliteli malzemelerden üretilmeli

Kolay temizlenebilir olmalı

Ayrıca mutfak köşe takımı, mutfak dekorasyonuna uyum sağlayacak şekilde seçilmeli ve de işlevsel bir kullanım imkânı sunmalıdır.

Gündoğdu Mobilya’nın mutfak köşe takımlarından birini tercih ederek mutfağınızın daha estetik görünmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca mutfak köşe takımı, mutfak dekorasyonunuza uyum sağlayacak şekilde seçilmeli ve de işlevsel bir kullanım imkânı sunmalıdır.

Gündoğdu Mobilya’nın mutfak köşe takımlarından birini tercih ederek mutfağınızın daha estetik görünmesini sağlayabilirsiniz.

L koltuk takımı kullanışlı mı?

Cevap: L şeklinde olacak şekilde tasarlanan L koltuklar kullanıldıkları ortamlarda alan tasarrufu sağlarken, ortamların daha modern görünmesini de sağlayacaktır.

Bu açıdan l koltuk takımları diğer oturma gruplarına göre daha kullanışlıdır.

Salona köşe takımı olur mu?

Cevap: Evini yenilemek isteyenler ya da yeni bir eve taşınmayı planlayanların ilk tercihi her zaman l koltuk takımları olmuştur.

Çünkü köşe koltuk modelleri salonların daha sade görünmesine neden olurken ayrıca alan tasarrufu sağlayarak da ortamın daha geniş görünmesine neden olmaktadır

 Bu yüzden de salonuna oturma grubu bakanların ilk tercihi L koltuklar veya l koltuk takımı modelleri olmaktadır.

L koltuk seçerken nelere dikkat edilmeli?

Cevap: L koltuk almayı planlıyorsanız şunlara dikkat etmeniz gerekiyor:

● Mobilya markasının güvenirliliği

● Üretiminde kullanılan malzemelerin kalitesi

● Ebatların ortama uygunluğu

● Tasarımının ortama uygunluğu

● Renk seçeneklerinin bulunması

Köşe koltuğunuzu satın almadan önce bunlara dikkat ederseniz alışverişiniz daha sağlıklı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

L koltuk yatak oluyor mu?

Cevap:  L koltuk ve köşe koltuk modellerinin ortak özelliğini uygun ebatlara sahip iseler yatak olabilmeleridir.

Rahat bir şekilde 1 kişinin uyku saatlerini geçirebilecekleri bu oturma grubu modelleri, genelde yataklı köşe koltuk olarak da satışa sunulmaktadır.

Markamız bünyesinde satın alacağınız herhangi bir köse takimini yatak olarak da kullanabilirsiniz.

Köşe koltuk sağ mı sol mu?

Cevap: Köşe koltuk modellerimiz, müşterilerimizin taleplerine göre sağ ve sol taraf şeklinde üretilebilmektedir.

Bu durum tamamen müşterilerimizin taleplerine göre değişmektedir. Ancak bazı modellerimizde bu değişiklik yapılamamaktadır.

Konuya ilişkin detaylı bilgi almak için şimdi müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz. gündoğdu mobilya köşe takımı modellerine daha yakından göz atmanız için sizleri en yakın Fabrika Satış Mağazamıza bekliyoruz.

Mağazamızın olmadığı illerden birindeyseniz de üzülmeyin! Çünkü size bir tık kadar uzağız. Online mağazamız üzerinden alışveriş yapmak için şimdi tıklayın.

Müşteri Yorumları

Ali K.: ⭐⭐⭐

"Mükemmel bir seçim! Sementa köşe takımını satın almadan önce birçok modeli inceledim, ancak bu takımın rahatlığı ve şıklığı beni cezbetti. Kaliteli malzeme kullanılmış gibi görünüyor ve renkleri de odama mükemmel uydu. Ayrıca, hızlı teslimat ve güler yüzlü hizmet için mağaza ekibine teşekkür ederim!"


Ayşe D.: ⭐⭐⭐⭐

"Hazeran köşe takımı alırken oldukça endişeliydim, çünkü internetten alışveriş yapmak her zaman riskli olabilir. Ancak, bu takımın kalitesi ve tasarımı beni şaşırttı! Oldukça konforlu ve dayanıklı görünüyor. Müşteri hizmetleri de çok yardımcı oldu, tüm sorularıma sabırla cevap verdiler."


Mehmet S.: ⭐⭐⭐⭐⭐

"Alfa köşe takımını satın almadan önce mağazaya gidip deneme fırsatım oldu ve kesinlikle pişman olmadım! Oturması o kadar rahat ki, bu takımda saatlerce oturup kitap okuyabilirsiniz. Ayrıca, kurulumu da oldukça kolaydı ve hemen kullanıma hazır hale getirebildik. Kesinlikle tavsiye ederim!"


Zeynep A.: ⭐⭐

"Kumru köşe takımı estetik açıdan harika görünüyor, ancak bazı dikiş yerlerinde ufak tefek sorunlar var gibi görünüyor. Mağaza ekibiyle iletişime geçtiğimde hemen bir çözüm buldular ve bana yardımcı oldular. Hizmetleri için teşekkür ederim, ancak ürün kalitesi biraz daha iyi olabilirdi."


Ahmet Y.: ⭐⭐⭐⭐⭐

"Truva köşe takımını alırken, ailem için gerçekten uzun vadeli bir yatırım yapmak istedim. Ve şimdi, buna gerçekten değdiğini söyleyebilirim! Mükemmel bir ergonomiye sahip, uzun süre dayanacağına eminim. Kaliteli malzeme kullanılmış gibi görünüyor ve kesinlikle mükemmel bir tercih oldu."


Elif B.: ⭐⭐

"Kumru köşe takımının görünümü ve rengi resimdekiyle tamamen aynıydı, bu beni mutlu etti. Ancak, oturma yeri biraz sert geldi ve biraz daha yumuşak olmasını tercih ederdim. Onun dışında, hizmetleri ve teslimat süreci gayet iyiydi."


Selin G.: ⭐⭐⭐

"Sümela köşe takımını yaklaşık bir yıldır kullanıyorum ve hala çok memnunum! Renkleri solmadı ve kumaşı hala yeni gibi duruyor. Ayrıca, dökülen sıvayı kolayca temizleyebiliyorum. Hem şık hem de pratik bir seçim oldu. Herkese tavsiye ederim!"


Emre T.: ⭐⭐

"Truva köşe takımının tasarımı harika ve oturması gerçekten rahat. Fakat montajı biraz zaman aldı ve talimatlar biraz karışıktı. Yine de sonuçtan memnun kaldım. Ayrıca da mağaza ekibinin hızlı teslimatı için teşekkür ederim."


Melis C.: ⭐⭐⭐⭐

"Ürünümü almadan önce mağazaya gidip test ettim ve bayıldım! Çok geniş bir oturma alanı var ve ailemle birlikte keyifle oturabiliyoruz. Köşe takımının malzemesi de kaliteli görünüyor. Tek olumsuz yanı, teslimat sürecinde ufak bir gecikme yaşanmasıydı, ama yine de sonuçtan memnunum."


Murat H.: ⭐

"Hazeran köşe takımını henüz bir haftadır kullanıyorum ve şimdiden birkaç yerinde dikişlerde sorunlar oluştu. Mağaza ekibine ulaştım ve sorunu hızlıca çözdüler. Umarım böyle sorunlar yaşamamaya devam ederim. Çünkü tasarımı ve rahatlığı gerçekten hoşuma gitti."


Elif D.: ⭐⭐⭐⭐⭐

"Bir süre önce bu köşe takımını satın aldık ve odamıza harika bir dokunuş kattı. Renkleri tam olarak hayal ettiğim gibi, ve en sevdiğim özelliği rahat olması.


Ahmet B.: ⭐⭐⭐

"Truva köşe takımını birkaç aydır kullanıyorum ve memnuniyetimi ifade etmek için buradayım. Oturması gerçekten rahat ve arkadaşlarımızı ağırlarken ekstra yer sağlaması harika. Kaliteli bir mobilya almak isteyenlere kesinlikle tavsiye ederim."

Siz de Gündodğu Mobilya köşe takımı  modellerini deneyimleyerek evinizin dekorasyonuna farklılık katabilirsiniz. 

Gündoğdu Mobilya evinize şıklık ve zarafet katar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyimi için çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk ve Çerez Sözleşmesini inceleyebilirsiniz.