Genç Odası Takımı 2024 Yeni Koleksiyon

 Gençlerin uyku kalitesini arttıran, verimli ders çalışabilmesine olanak sağlayan ve zamanını keyifli geçirmesine katkısı olan genç odası takımı modellerini sizler için tasarladık.

Gündoğdu Mobilya'dan Tarz ve Kullanışlı Genç Odası Takımı Modelleri

Gündoğdu Mobilya olarak gençlerin odalarını kişisel bir yaşam alanına dönüştürmelerine yardımcı olacak çeşitli tarz ve kullanışlı genç odası takımı modelleri sunmaya gayret ediyoruz.

Genç odası takımı modellerimiz ve çocuk odası takımı modellerimizde her bir model, farklı tarz ve tercihlere hitap eden geniş bir renk ve desen yelpazesi sunmaktadır.

 Böylece gençlerin ve çocukların kendi zevklerine göre çeşitlilik ortaya çıkmaktadır.

 

Lena Genç Odası Takımı

Lena Genç Odası Takımımız, şıklığı ve zarafeti bir arada sunan özel bir ürünümüzdür. Çocukların ve gençlerin odalarını özgün ve modern bir tarzda dekore etmelerine olanak tanıyan bu ürünümüz gerçekten çok şık.

 

Country tarzın en güzeli hâli olaön bu ürünümüzü tercih ederek çocuğunuz için modern bir yatak odası tasarlayabilirsiniz.  

 

Fulya Genç Odası Takımı

Fulya Genç Odası Takımı, gençlerin ve çocukların tarzını yansıtan modern ve şık bir mobilya takımıdır. Bu özel tasarımımız genç yatak odalarını özgün bir şekilde dekore etmek isteyenlere mükemmel bir seçenek sunmaktadır.

Genç odasi takımımız fonksiyonelliği ve estetik görüntüsüyle dikkat çekmektedir.

 

Empoli Genç Odası Takımı

Empoli Genç Odası Takımı, klasik bir tarza sahip. Elegan detaylar ve zarif dokunuşlarla donatılan genç odası takım, genç odalarına nostaljik bir hava katmaktadır.

 

Klasik tasarımıyla dikkat çeken genç odasi takımımız gençlerin odalarında sıcak ve samimi bir atmosfer yaratırken aynı zamanda rahat bir yaşam alanı sunuyor.

Lotto Genç Odası Takımı

Lotto Genç Odası Takımında; zarafeti ve klasikliği bir araya getirdik. Nostaljik bir atmosfer yaratmak isteyenlere mükemmel bir seçenek olan bu ürünümüz lazer kesim detaylarıyla adeta taçlandırılmış.

Klasik tasarımıyla dikkat çeken bu takımımız; gençlerin odalarında hem şıklığı hem de rahatlığı bir arada sunuyor.

Rustik Genç Odası Takımı

Rustik Genç Odası Takımı, doğal ve rustik bir tarza sahip.

 

Kaliteyi ve estetiği bir araya getiren bu ürünümüzde doğal malzemeleri kullandığımız için hem sağlamlığıyla hem de şıklığıyla dikkat çekiyor.

Firmamız genç odası takımı modelleri ile gençlerin ve çocukların rahatlıkla çalışabilecekleri, dinlenebilecekleri ve en önemlisi de kendilerini evlerinde hissedecekleri fonksiyonel bir ortam yaratmalarına yardımcı olacak harika seçenekleri sunmaya çalışmaktadır.

Şık ve İşlevsel Çocuk-Genç Odası Modelleri

Firmamız; çocukların ve gençlerin odalarını şık, ergonomik ve işlevsel bir şekilde tasarlamalarına yardımcı olacak birbirinden etkileyici çocuk-genç odası takımı modelleri sunmak için büyük bir uğraş veriyor.

 Çünkü çocuklar ve gençler; kendi kişiliklerini ifade edebilecekleri, keyifle vakit geçirebilecekleri ve ödevlerini rahatlıkla yapabilecekleri bir yaşam alanına ihtiyaç duyarlasr. 

Bu durumda da Gündoğdu Mobilya olarak da  bu ihtiyaçları göz önünde bulundurarak tasarlanmış özgün ve kaliteli mobilya modellerini sizleirn beğenisine sunuyoruz.

 Genç Odası Takımı ve Fiyatları 2024

Firmamızın 2024 yılında sunulan genç odası takımı fiyatları; seçtiğiniz model ve içeriğe bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir.

Genelde genç odası takımlarımız; içerdikleri parça sayısı, malzeme kalitesi, tasarım özellikleri ve ekstra özelliklerine bağlı olarak farklı fiyat aralıklarında sunulmaktadır.

Çocuk Odası Fiyatları | Genç Odası Fiyatları

Ürün Adı Genç Odası Takımı Fiyatları
Fulya Genç Odası Takımı 19.70 TL
Empoli Genç Odası Takımı 21.755 TL
Lotto Genç Odası Takımı 23.255 TL
Rustik Genç Odası Takımı 22.710 TL

Genç Odası Takımı Fiyatları Genç odası modelleri ve fiyatları üründen ürüne değişiklik gösterebildiği gibi, takımın yapımında kullanılan malzeme kalitesine, takımın kaç parçadan oluşmuş olduğuna göre de değişkenlik gösterebilir. Gündoğdu Mobilya ihtiyacınıza ve bütçenize en uygun modeli belirleyebilmeniz için her ürünü ayrı bir şekilde kategorize etmiştir.

Beyaz Genç Odası Takımları ve Modelleri

Hem kız çocuğu hem de erkek çocuğu için kullanılabilecek beyaz genç odası takımları, büyük avantajlarla Gündoğdu Mobilya’da! Mobilya sektöründe en çok tercih edilen renklerden biri beyazdır. Görüntüsü ile her zevke hitap etmesinin dışında, evi aydınlatan ve içinizi ferahlatan bir ortam oluşturmanıza zemin oluşturur. Bu nedenle Gündoğdu Mobilya genç odası tasarımında beyaz renge fazlasıyla yer vermiştir.

Beyaz Genç Odası Modelleri

Lena Genç Odası Takımı

Beyaz rengi ile alıcılarını büyüleyen bu takım, 1.kalite, E1 sertifikalı, su ve neme dayanıklı bir şekilde üretilmiştir.

Beyaz genç odası takımı arıyorsanız bu modeli incelemenizi öneririz.

Malzeme ve Tasarım Özelliklerine Göre Genç Odası Takımları

Çocuk odası takımının doğru olarak seçilmesi için; malzeme ve tasarım özelliklerini incelemeniz gerekiyor. Çünkü genç odası takımının seçiminde önemli olan etmenlerin başında malzeme ve tasarım kalitesi geliyor.

Elbette genç odasının ölçüleri ve fiziki durumu; genç odası takımının seçiminde etkili olacaktır.

Ancak mobilyaların tasarımı mutlaka genç odasının fiziki durumuna uygun olmalıdır. Aksi halde genç odasının görüntüsü istenilen sonucu vermeyecektir. Arzu ettiğiniz gibi hem uygun fiyatlı hem kaliteli hem de modern tasarımlı genç odası takımı modeline markamız bünyesinde bulabilirsiniz:

 ▪ Empoli genç odası takımı

 ▪ Fulya genç odası takımı

 ▪ Hünkar genç odası takımı takımı ürünlerimiz genç odası modellerimizden bazılarıdır.

İki Kişilik Genç Odası Takımları

Yetişkin bir birey olma yolunda ilerleyen çocuklarınızın, kendi özel alanına sahip olması çok önemlidir. Bu nedenle her çocuğun ayrı bir odaya ihtiyacı vardır. Fakat bazı evlerde fazla oda sayısı bulunmamaktadır.

Bu noktada ebeveynler, iki kişilik genç odası takımları için bütçelerini zorlamak durumunda kalabilmektedir.

Gündoğdu Mobilya’da tek kişilik genç oda takımları mevcuttur. Fakat iki kişilik bir oda dizayn etmek istiyorsanız, gerekli ürünlerden sepetinize iki adet ekleyebilir ve çok uygun fiyatlara iki kişilik genç odası takımına sahip olabilirsiniz.

Ayrıca çocuklarınız için ranza alabilir, beğendiğiniz takımdaki yatak parçalarını çıkararak değişiklik yapabilirsiniz.

 

Genç Odası Nedir?

 

Cevap: Genç odası, genellikle ergenlik dönemini yaşayan çocuklar ve gençler için özel olarak tasarlanmış bir yaşam alanıdır. Bu odalar, gençlerin kişisel tarzlarını yansıtabilecekleri, dinlenebilecekleri, ders çalışabilecekleri ve hobilerini gerçekleştirebilecekleri bir ortam sağlamak amacıyla düzenlenir.

Genç odaları, çocuk odalarından farklı olarak gençlerin artan ihtiyaçlarına uygun olarak tasarlanır.

 

Genç Odası Takımı Nedir?

 

Cevap: Genç odası takımı, genç odalarının tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere bir araya getirilmiş bir mobilya grubudur. Bir genç odası takımı genellikle birkaç temel parçadan oluşur ve odanın düzenlenmesine yardımcı olumaktadır.

 Bir genç odası takımında genelde bunlar bulunmaktadır.

1. Genç Yatağı

Rahat bir uyku sağlamak için tasarlanan bir yatak.

2. Gardırop

 Kıyafetlerin düzenli ve pratik bir şekilde saklanabilmesi için kullanılan bir genç odası gardırobu.

3. Komodin

Yatağın yanına yerleştirilen küçük bir komodin.

4. Çalışma Masası

Gençlerin ve çocukların ders çalışması, okul projeleri yapması veya kişisel çalışmalarını gerçekleştirmesi için tasarlanmış bir çalışma masası. 

5. Kitaplık veya Raflar

Kitap, dergi, dekoratif objeler veya kişisel eşyaların sergilenmesi için kullanılan raf veya kitaplık yahut da raflı çalışma masası.

 

Genç Odası Takımı Nasıl Olmalı?

 

Cevap: Genç odası takımlarının, gençlerin ihtiyaçlarını karşılamak ve onlara rahatlık, işlevsellik ve tarz sunmak için uygun bir şekilde düzenlenmesi gerekmektedir.

 a.) Ergonomik Tasarım

Genç odası takımı modelleri mutlaka ergonomik bir şekilde tasarlanmalıdır.

Yataktan tutun çalışma masasına kadar tüm  temel parçalar, gençlerin rahat ve doğru duruş pozisyonunu koruyabilmelerini sağlayacak şekilde ayarlanmalıdır.

b.) İşlevsellik ve Depolama

Gençlerin yatak odalarında düzeni sağlamak ve eşyalarını kolayca organize edebilmeleri için mutlaka yeterli depolama alanı sağlanmalıdır.

Gardırop, çekmeceler, raflar ve kitaplıklar gibi depolama seçenekleri satın alınacak oaln genç odası takımında yer almalıdır.

Genç odasi takimlari; gençlerin ihtiyaçlarına ve yaşam tarzlarına uygun olarak tasarlanmalıdır. İşlevselliği, depolama seçenekleri, ergonomi, estetik ve dayanıklılık gibi faktörler dikkate alınarak gençlerin rahatlıkla vakit geçirebilecekleri, ders çalışabilecekleri ve kendilerini ifade edebilecekleri bir yaşam alanı yani gençyatak odası oluşturulmalıdır.

 

Bir Genç Odasında Neler Olmalı?

 

Cevap:

a. Yatak

b. Gardırop veya Dolap

c. Çalışma Alan

d. Kitaplık veya Raf

e. Oturma Alan

f. Depolama Alanı

g. Aydınlatma

ğ. Kişisel Dokunuşlar

Yukarıda yer alan tüm bu unsurlar; gençlerin ihtiyaçlarını ve tercihlerini karşılamak üzere bir genç odasında bulunması için önerilen unsurlardır. Ancak her gencin ve çocuğun tercihleri ve ihtiyaçları farklı olabileceğinden, bu unsurlar gençlerin ve çocukların bireysel gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.

 

Genç Odası Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

 

Cevap: Genç odası alırken dikkat etmeniz gereken bazı önemli noktalar bulunuyor. Bunlar:

1. Boyut ve Alan

2. htiyaçlar ve Fonksiyonellik

3. Depolama Alanı

4. Malzeme Kalitesi ve Dayanıklılık

5. Ergonomi ve Konfor

6. Tarz ve Estetik

7. Güvenlik

8. Bütçe

9. Teslimat

 

Genç Odasında Yatak Nereye Konur?

 

Cevap: Genç yatak odalarında yatak, genellikle odanın en uygun ve rahatlatıcı bir alanına yerleştirilmelidir. Ancak yatağın konumu, odanın boyutuna, şekline ve genel düzenlemeye bağlı olarak değişebilir. 

- Duvara Dayalı

- Köşeye Yerleştirilmiş

- Orta Konum

- Loft veya Karyola Tipi

Genç odasi yatak konumu; genç odasının boyutuna, mobilyaların yerleşimine, pencere ve kapıların konumuna ve gençlerin/çocukların ihtiyaçlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilir.  

 

Genç Odası Ne Renk Olmalı?

 

Cevap: Genç yatak odalarında renk seçimi;  gençlerin kişisel tercihlerine ve odanın kullanım amacına bağlı olarak değişiklik gösterecektir.

Fakat genç odalarında genellikle canlı, enerjik ve genç ruhu yansıtan renkler tercih edilmelidir.

- Nötr Renkler

- Pastel Tonlar

- Tek Renk veya Renk Blokları

- Desenli Duvar Kağıtları veya Stickerlar

Genç yatak odasi ve mobilyalarının bir bütünlük oluşturması , tamamen tercih edilecek olan renk seçimine bağlıdır.

 

Genç Odası Kaç Metrekare Omalı?

 

Cevap: Genç odalarının ideal metrekare miktarı birçok faktöre bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Fakat genel olarak bir genç odasının en az 10-12 metrekarelik bir alana sahip olması önerilmektedir. 

 

Dikdörtgen Genç Odası Nasıl Döşenir?

 

Cevap: Dikdörtgen bir genç yatak odasını döşemek için aşağıdaki adımları takip etmenizi öneriyoruz.

 1. Alanı İyi Değerlendirin.

 2.  Fonksiyonları Belirleyin.

 3. Yatak Yerleşimi.

 4. Çalışma Alanı.

 5. Depolama Alanları.

 6. Duvar Dekorasyonu

 

 Genç Oda Takımı Fiyatları Ne Kadar?

 

Cevap: 17.050 TL' den başlayan fiyatlarla çocuk odası takımı ve genç odası takımına sahip olabilirsiniz. Peşin fiyatına 9 ay taksit seçeneğini sunduğumuz ürünlerimize ayrıca ücretsiz kurulum ve montaj desteği sağlıyoruz.

 

Genç Odası Takımında Neler Var?

 

Cevap: Genç odası takımları, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre değişkenlik göstermektedir. Standart olan bir genç odası takımında şunlar yer almaktadır:

▪ Karyola

▪ Karyola başlığı

▪ Komidin

▪ Şifonyer

▪ Kitaplık

Çalışma masası

▪ Gardırop

 

Genç Odası Takımı Nasıl Yerleştirilmeli?

 

Cevap:Genç odası için gerekli olan mobilyaları takım olarak satın almanız halinde mobilya yerleştirme konusunda pek zorluk yaşamayacaksınız.

Fakat gardırobun ve üniteli çalışma masasının pencere önüne yerleştirilmemesine dikkat edilmelidir.

 

Genç Odası Takımında Yatak Nereye Konmalı?

 

Cevap: Genç odası takımında yer alan karyola ve yatak parçalarının konumlandırılması ayrı bir öneme sahiptir. Mesela kalorifer sıcağından olumsuz etkilenmemek için karyolanın yani yatağın, kaloriferin yanına konumlandırılmaması gerekiyor.

Ayrıca yatağın pencere yanında bulunmamasına da dikkat edilmelidir. Ancak genç odasının fiziki durumu buna uygun değilse duruma göre mobilyaların yerleştirilmesi gerekiyor.

 

İdeal Genç Odas Takımı Seçimi İçin Püf Noktaları Nelerdir?

 

Cevap: Çocuğunuz için uygun genç odası takımını bulmak oldukça zordur. Ancak imkânsız değil! Gündoğdu Mobilya olarak çocuğunuzun ihtiyaç duyduğu tüm mobilya ekipmanını üretiyoruz. Hem de uygun fiyat üstün kalite garantisiyle.

Genç odası takımı seçiminde dikkat etmeniz gereken; tasarım, kalite, ahşap cinsi ve daha pek çok detayı, sahip olduğumuz E1 sertifikamız sayesinde ürünlerimize yansıtıyoruz.

 

En Çok Satan Çocuk Odası, Genç Odası Takımları Hangisi?

 

Cevap: Gündoğdu Mobilya olarak kalitemize güveniyor ve de en çok satan çocuk odası, genç odası takımlarımızı gururla sunuyoruz.

▪ Lotto Genç Odası Takımı

▪ Fulya Genç Odası Takımı

▪ Empoli Genç Odası Takımı en çok satan genç odası takımları arasında yer almaktadır.

 

İndirimli Çocuk Odası, Genç Odası Takımları Hangileri?

 

Cevap: Uygun fiyata genç odası takımı modellerine ulaşabileceğiniz firmamız her bütçeye uygun ürün üretmektedir. Eğer indirimli çocuk odası takımı ve indirimli genç odası takımı bakıyorsanız mutlaka ürün grubumuza göz atın.

 

Genç Odası Takımı Almayı Düşünüyorum. Siteniz Üzerinden Nasıl Alışveriş Yapabilirim?

 

Cevap: Beğendiğiniz genç odası takımını "Sepete Ekle” butonuna tıklayarak sepetinize atabilirsiniz. Bu aşamadan sonra alışverişinize devam edebilir veya ödeme aşamasına geçerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

 

Web sitemizin arama bölümüne görüntülemek istediğiniz herhangi bir kategori veya ürün ismini girerek ulaşabilir veya yukarıda bulunan kategori bölümünden genç odası takımını tercih ederek tüm modelleri inceleyebilirsiniz.

Evinizin rahatlığında incelediğiniz bu modellerden dilediğinizi seçerek sipariş verebilir, bütçenizi zorlamadan beğendiğiniz genç odası takımına sahip olabilirsiniz. Uygun fiyata kaliteli genç odası takimi modelini  satın almak için hemen siparişinizi oluşturun.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyimi için çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk ve Çerez Sözleşmesini inceleyebilirsiniz.