Yemek Odası - Gündoğdu Mobilya

Ev dekorasyonunun en önemli parçası şüphesiz yemek odalarıdır. Bu yüzden de içerisinde bulunan tüm parçalar konforlu ve bir o kadar da şık olmak zorundadır. Şimdi Gündoğdu Mobilya yemek odası modellerinden birine sahip olun. Konforu ve şıklığı evinize taşıyın.

Gündoğdu Mobilya’nın Birbirinden Güzel Yemek Odalarına Şimdi Göz Atın!

Evlerin en özel ve en güzel yerleri arasında yemek odaları da bulunmaktadır. Çünkü en özel anların paylaşıldığı bu odalar, evlerin en önemli parçası olarak karşımıza çıkıyor. İşte bu noktada, yemek odası tasarımı büyük önem arz ediyor. Bu alanda Gündoğdu Mobilya’nın öne çıkan ürünlerine göz atabilirsiniz.

Tarzınızı Evinize Yansıtacak Yemek Odaları

Evimiz, kendimizi özgürce ifade edebildiğimiz, rahat hissedebildiğimiz özel bir yer. Bu yüzden dekorasyon konusunda dikkatli davranılmalı. Özellikle de yemek odası dekorasyonunda…

Yemek Odası Dekorasyonu

Yemek odanızı baştan aşağıya yenilemek istiyorsunuz. Ancak buna cesaret edemiyorsanız şimdi sizlere aktaracağımız önerilere dikkatlice göz atın.

1. Minimalist ve Modern Yemek Odaları

Sizin tarzınız minimalizm ise ilk tercihiniz beyaz yemek odası takımları olmalı. Bu takımlar, diğer mobilyalarınızla kolayca uyum sağlayarak yemek odanızı atmosferini değiştirecektir.

2. Rustik Yemek Odaları

Rustik havanın evinize hakim olması hoşunuza mı gidiyor? Country yemek odalarını tercih edebilirsiniz. Bazı country tasarımlar, evlere Vintage ve nostaljik hava katmaktadır. Böylece yemek odanız hem modern hem de şık bir ambiyansa sahip olacaktır. Kısacası yemek odası dekorasyonu, dekorasyon zevkinize bağlı olarak şekil alacaktır. Bu yüzden öncelikli olarak evinize hakim olacak dekorasyon stiline karar vererek işe başlamalısınız.

Her Tarza Hitap Eden Yemek Odası Modelleri Gündoğdu Mobilya’da!

gündoğdu mobilya’nın yemek odaları, farklı tarzlara hitap eder. Kaliteli malzemelerden üretilen bu ürünler, uzun vadede işinize yarayacaktır. Özellikle de bütçenize uygun olan yemek odasi seçeneklerini araştırırken Gündoğdu mobilya’nın ürün grubuna mutlaka göz atmalısınız. Unutmayın yemek odası takımınız, evinizin dekorasyonunda tarzınızı yansıtacaktır.

Konforlu Yemek Odaları

Gündoğdu Mobilya, yemek odası tasarımlarında estetik ve konforu mükemmel bir şekilde bir araya getirdi. Yüzlerce tasarım modelini gündoğdu mobilya'da bulabilirsiniz.

Yemek Odası Mobilyaları

Yemek odaları konusunda iddialıyız. Tasarımlarımıza güveniyoruz. Markamız bünyesinde;

- Fulya Yemek Odası Takımı 

- Sementa Yemek Odası Takımı

- Rustik Yemek Odası Takım gibi birçok yemek odası modeli bulunmaktadır.

Takımlarımızın içerisinde bulunan parçalarsa şu şekildedir:

▪ Masa

▪  Sandalye

▪ Konsol

▪  TV sehpası

▪ TV ünitesi

Yemek odası takımımıza istediğiniz parçayı da ekleyebilir, ihtiyacınız olmayan parçaları çıkarabilirsiniz.

Yemek Masası Birbirinden güzel yemek masalarıyla karşınızdayız. Neden şimdi ürünlerimize göz atmıyorsunuz?

Bütçenize ve Zevkinize Uygun Modern Yemek Odası Modelleri Gündoğdu Mobilya’da!

Helen Modelimiz;

"Helen" yemek odası ürünümüzün tasarımında klasik ve modern unsurları başarıyla bir araya getirdik. Bu kombinasyon yemek odanıza sofistike bir görünüm kazandıracaktır. Aynı zamanda çağdaş detaylarla da dikkat çekmesine de neden olacak. Ürünlerimizden biri olan Helen Yemek Odası, tasarımındaki incelikle salonunuzu özel kılacak.

Sahil Modelimiz;

Sizlere göz kamaştırıcı bir yemek odası takımını daha tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. İnce işçilikle üretmiş olduğumuz takımımızı özenle seçilmiş kaliteli malzemeler kullanarak hayata geçirilmiştir.

Mercan Modelimiz;

"Mercan" yemek odası ürünümüz; cesur ve göz alıcı tasarımıyla öne çıkıyor. Bu takımımızı çağdaş ve klasik unsurları başarıyla bir araya getirerek estetik bir denge oluşturmaya çalıştık. Mercan Yemek Odası  Avangart stilin en güzel hâlini yansıttığımız bu ürünümüz evinizin daha klas bir görünüme sahip olmasını sağlayacak.

Lucas Modelimiz;

Lucas yemek odası modelimiz, modern tasarımıyla sofralarınızı ziyafete dönüştürecek. Yemek odanızda tarzınızı konuşturmak istiyorsanız yemek odanızda Lucas yemek odası takımını tercih etmelisiniz. Oldukça rahat bir kullanım sunan yemek odası takımımızın tasarımıyla hayranlık uyandırdığını söyleyebiliriz. Eğer siz de ahşap şıklığını yemek odanıza yansıtmak istiyorsanız şimdi ürünümüze göz atabilirsiniz.

Valencia Modelimiz;

Valencia takıma sahip olmak bir ayrıcalıktır. Avangart stilin modern tasarıma dönüştürüldüğü Valencia Yemek Odası Takımı, evinize ışıltı katacak bir model.  Kulplarının tasarımıyla yemek odanıza saray havasını getirecek olan bu ürünle gözleri kamaştırabilirsiniz.

Modern Yemek Odaları ve Fiyatları

Gündoğdu Mobilya yemek odası fiyatları ile kullanıcı dostu olmaya devam ediyor. Gündoğdu Mobilya’da yemek odası takımı fiyatları, diğer ürünlerde olduğu gibi bütçenize uygun bir şekilde güncellenmektedir. Bu doğrultuda 2024 yılı yemek odası fiyatları 13.465 TL'den başlamaktadır. Takımın kaç parçadan oluştuğu, yapımında kullanılan malzeme ve kalitesinin fiyatı etkileyebileceğini unutmayalım.

Yemek Odası Fiyatı

Yemek Odası Modelleri  Yemek Odası Fiyatı
Sümela Yemek Odası 13.465 TL
Empoli Yemek Odası 20.430 TL
Fulya Yemek Odası 21.330 TL
Rustik Yemek Odası 21.998 TL
Bde Yemek Odası 23.750 TL

Yemek odası fiyatları, her sene belirli aralıklarla güncellenmektedir . Belirli aralıklarla farklı ürünlerde indirimli fiyat kampanyası uygulanmaktadır. Hem zevkinize hem de bütçenize uygun yemek odası masası modellerimize göz atmak için şimdi tıklayın.

Yemek Masası Modelleri ve Fiyatları 2024

Yeni Sezon Yemek Masaları

⮫ Empoli Açılır Masa

Ahşap tasarımıyla büyük beğeni toplayan yemek masası modelimiz Empoli. Orta kısmında bulunan açılır-kapanır mekanizmasıyla kullanım kolaylığı sağlamaktadır. "Yemek masasına ihtiyacım var.” diyorsanız ilk inceleyeceğiniz ürün Empoli Yemek Masası olmalıdır. Sadeliğin kaliteyle buluştuğu masa modelimiz kapalı konumda 4 kişilik olurken açık konumda 6 kişilik forma dönüşmektedir.

⮫ Rustik Sabit Masa

Rustik tarzdan vazgeçemeyenlerin tercihi "Rustik Sabit Masa”. Hem mutfak hem de klasik yemek odası için uygun. Kenar kısımlarında yer alan lazer detayların farklı bir hava kattığı model, geniş kullanım alanı sağlamaktadır.

⮫ Valencia Açılır Masa

Mermer deseni harmanladığımız yemek masaamız Valencia, evinize avangart modasını taşıyacak.

Yemek Masası Fiyatları

Yemek Masası Modeli Yemek Masası Fiyatı
Empoli 120'lik Sabit Masa 1.815 TL
Sümela Sabit Masa 2.100 TL
Lotto Midi Masa 3.670 TL
Rutik Sabit Masa 3.995 TL

Yemek odanızda ve mutfağınızda modern tarzın yansımalarını görmek istiyorsanız mutlaka yemek masası modellerimize göz atın.

Konsol Modelleri ve Fiyatları 2024

Her mobilya kendi içerisinde bir öneme sahiptir. Çünkü her mekânın ihtiyaç duyduğu farklı mobilyalar bulunmaktadır. Mesela yemek odasının ihtiyaç duyduğu mobilyalardan biri konsol parçasıdır. Konsollar hem işlevsellik açısından hem de estetik görünüm açısından önemsenen mobilyalar arasında yer alır.

Yemek odasına farklı bir hava katan konsol modellerinde depolama alanının bulunması da büyük avantaj sağlamaktadır. Bu açıdan da konsol parçasının tasarımı da büyük önem arz ediyor. Firmamız bünyesinde yer alan konsollara göz atarak yemek odanız için en iyi seçimi yapabilirsiniz.

Yeni Sezon Konsol Modelleri

⮫ Empoli Aynalı

Konsol 3 adet dolabı, 3 adet çekmecesiyle geniş depolama alanı imkânı sağlayan Empoli Aynalı Konsol. Firmamızın en çok tercih edilen ürünleri arasında yer alıyor. Ahşap dokusuyla dikkat çeken bu ürünümüzde 2 adet duvar aynası bulunmaktadır.

⮫ Evona Konsol

Modern bir tarzdaki bir konsola sahip olmak mı istiyorsunuz? "Evona” konsolun size göre olduğunu söyleyebiliriz.

Konsol Fiyatları

Konsol Modelleri Konsol Fiyatları
Empoli Midi Konsol 4.115 TL
Sümela Konsol 4.210 TL
Bade Konsol 5.030 TL
Lucas Konsol 5.685 TL

Eğer konsol satın almak istiyorsanız, konsollarımızdan birini tercih edebilirsiniz. Konsol modellerimizi incelemek için şimdi tıklayın.

TV Ünitesi Modelleri Fiyatları 2024

Oturma odanız için TV ünitesi mi bakıyorsunuz? Modern tasarıma sahip TV Üniteleri ve tv sehpaları uygun fiyat garantisiyle Gündoğdu Mobilya’da!

Yeni Sezon TV Üniteleri

⮫ Mercan TV Ünitesi

2 rafı ve sehpasıyla geniş depolama alanı sunan TV Ünitesi modelimiz, yemek odası takımınızın vazgeçilmez parçası olacaktır. Avangart desen detayının şık kuplarla birleştiği TV Ünitesi salonunuza tarzınızı yansıtacak.

⮫ Lucas TV Ünitesi

Yemek odası takımınızda bulunmasını istediğiniz TV Ünitesi modeli kesinlikle "Lucas” olmalı.

⮫ Sementa TV Ünitesi

Beyazın asil şıklığı yemek odanıza konuk oluyor. Gold ve krom ayak seçenekleriyle Sementa TV Ünitesi her zevke hitap eden bir ürün. Dolabı ve rafıyla oldukça şık görünen bu ürünümüz mermer desen ayrıntısıyla zarafetini konuşturuyor.

TV Ünitesi Fiyatları 

TV Ünitesi Modelleri TV Ünitesi Fiyatı
Sümela TV Sehpası 1.290 TL
Rustik TV Sehpası 3.230 TL
Pars TV Sehpası 3.535 TL
Evona TV Sehpası 3.840 TL

Her tarza hitap eden TV ünitesi ve TV sehpası modellerini sizlerle buluşturuyoruz. Yemek odanızda farklı bir havanın hâkim olmasını istiyorsanız TV Ünitesi modellerimize göz atabilirsiniz.

Yemek Masası Takım Modelleri ve Fiyatları 2024

Salonunuza veya mutfağınıza yemek masası takımı mı arıyorsunuz? O hâlde bu ürünlere göz atın.

Yeni Sezon Yemek Masası Takımları

⮫ Lotto Mini Açılır Masa Takımı

2 adet sandalye, 2 adet bench ve açılır masadan oluşan yemek masası takımı, yemek odaları için ideal bir seçenektir.

⮫ Bade Açılır Masa Takımı

Dekorasyonda tercihi koyu renklerden yana olanlar için "Bade Açılır Masa Takımı” modelimizi ürettik. Masif ahşap malzemeden üretilen bu modelimiz antrasit rengiyle estetik bir görüntüye sahiptir.

Yemek Masa Takımı Fiyatları

Yemek Masa Takımı Yemek Masa Takımı Fiyatı
Sümela Sabit Masa Takımı 7.965 TL
Rustik Sabit Masa Takımı 9.820 TL
Empoli Açılır Masa Takımı 10.370 TL
Fulya Açılır Masa Takımı 10.400 TL
Valencia Açılır Masa Takımı 13.185 TL

Yemek masa takımı fiyatları için sizlerin bütçesini düşünerek çeşitli ayrıcalıklar ve kampanyalar sunmaktayız. Birbirinden şık yemek odası takımlarımıza göz atmak için şimdi tıklayın.

Sandalye Bench Modelleri ve Fiyatları 2024

Mutfağınız için veya salonunuz için sandalye/ bench bakıyorsanız, ürün grubumuza göz atmanızda fayda var. Çünkü sandalye ve bench modelleri evlerin her alanında kullanılabilen mobilyalardır. Ergonomik sandalye / bench modellerine şimdi göz atın. Firmamız bünyesinde yer alan sandalye ve bench modellerinden bazıları şunlardır:

»Lotto Sandalye

» Sementa Pro Sandalye

» Sümela Sandalye

» Empoli Pro Bench

» Carmen Sandalye

» Sementa Pro Bench

Sandalye - Bench Modelleri Fiyatları

Sandalye Modeli Sandalye Fiyatı
Empoli Pro Sandalye 1.140 TL
Lüx Empoli Sandalye 1.466 TL

 Birbirinden şık sandalye modellerimize göz atmak için şimdi tıklayın.

 

Yemek Odaları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Yemek Odası

Yemek odası hakkında detaylı bilgiye nasıl ulaşabilirim?

Cevap: Merak ettiğiniz tüm soruların yanıtına ulaşmak için Gündoğdu Mobilya Fabrika Satış Mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca firmamızın müşteri hizmetleri hattını arayarak da yemek odası modelleri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Yemek odası takımı seçerken mobilyaları farklı seçebiliyor muyuz?

Cevap: Evet. Parçalı olarak satışa sunulan yemek odası modellerimizden kendi yatak odası takımınızı oluşturabilirsiniz.

Yemek odası takımı alımında teslimat ne zaman gerçekleşiyor?

Cevap: Yemek odasi teslimat sürelerimiz stok durumumuza bağlı olup 20 ila 25 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Türkiye’nin her yerine teslimat yapıyor musunuz?

Cevap: Gündoğdu Mobilya olarak Türkiye'nin sayılı mobilya markaları arasında bulunuyoruz. Türkiye genelindeki 133 mağazamızla müşterilerimizle buluşuyoruz. teslimat bölgemiz olan her yere teslimat yapıyoruz. Detaylı bilgiyi 444 19 85 Müşteri Hizmetlerimizden alabilirsiniz.

Yemek odası takımlarının kurulumunu yapıyor musunuz?

Cevap: Evet yemek odası kurulumunu yapıyoruz. Lokasyon bölgemiz olan tüm il ve ilçelerde ücretsiz kurulum ve montaj hizmeti veriyoruz.

Yemek odası takımı ödeme seçenekleri nelerdir?

Cevap: Gündoğdu Mobilya Ödeme Seçenekleri Aşağıdaki Gibidir:

🚚Ücretsiz Nakliye ve Montaj

⭐2 Yıl Tam Garantili

💳Kredi Kartına Peşin Fiyatına 8 Taksit

💵Peşin Fiyatına 3 Ay Erteleme +5 Taksit

Fırsatı Yemek odası takımı alırken nelere dikkat edilmeli?

Cevap: Yemek odası satın alırken dikkat edilmesi gereken bir takım faktörler bulunmaktadır. İşte yemek odası satın alırken göz önünde bulundurmanız gerekenler:

1. Boyutlar

2. Stil ve Tasarım

3. Malzeme ve Kalite

4. Konfor

5. Depolama ve Fonksiyonellik

6. Bütçe

7. Montaj ve Teslimat

Yemek odasında neler olur?

Cevap: Yemek Masası, Sandalyeler, Konsol, TV Ünitesi mobilyaları yemek odası takımını oluşturmaktadır.

Yemek odası diğer adı nedir?

Cevap: Yemek odasının diğer bir adı salon’dur. Yemek masasına süs ne konur? Cevap: Yemek masanızı aşağıdaki önerilerimizle süsleyerek salonunuzun dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

1. Yemek masası örtüsü

2. Şamdanlar

3. Mumlar

4. Çiçekler

5. Masa Runnerı

6. Şerbetlikler

7. Vazo

Yemek odası nasıl dekore edilir?

Cevap: Eğer yemek odanızı nasıl dekore edeceğinizi bilmiyorsanız sizler için sıralayacaklarımıza göz atmalısınız:

a. Yemek odası dekorasyonunu yapmadan önce alanın ölçüsünü hesaplayın.

b. Elde ettiğiniz alan ölçüsüyle beğendiğiniz mobilyaların ölçülerini karşılaştırın.

c. Yemek odasında ne kadar boş alanın kaldığını kontrol edin.

d. Yemek masası takımını aydınlatmaya yakın konumlandırın.

e. Yemek odanızın dekorasyonuna aykırı aksesuarlarda kaçının.

Yemek odası nasıl dekore edilmeli?

Cevap: Yemek odası dekorasyonu yaparken göz önünde bulundurmanız gereken bazı faktörler var. Bu faktörleri şu şekilde sıralayabiliriz:

1. Yemek odası için doğru aydınlatmanın seçilmesi.

2. Fonksiyonelliği bulunan yemek odası takımlarının değerlendirilmesi.

3. Oturma grubuyla yemek odası modelinin renk olarak birbirleriyle uyumlu olması.

4. Yemek odasında duvar süslerine yer verilmesi.

5. Aksesuarların özenle seçilmesi.

Yemek odası konsolu ne işe yarar?

Cevap: Yemek tabakları, çatal-kaşık takımları gibi parçaların düzenli bir şekilde depolanmasını sağlamaktadır.

Yemek odası ne renk olmalı?

Cevap: Yemek odası dekorasyonu yapmayı planlayan birçok kişi "yemek odası ne renk olmalı?” sorusuna yanıt aramaktadır.

Gündoğdu Mobilya olarak yemek odası rengi konusunda birkaç önerimiz olacak:

-Açık kahverengi

-Kırık beyaz

-Açık mavi

-Bej

Sıralamış olduğumuz renk seçenekleri, her dekorasyon tarzına ve her yemek odası takımına uyum sağlamalıdır.

Yemek Odası Modellerini Gündoğdu Mobilya İle Keşfedin! Bu nedenle de modern yemek odaları arasından seçim yaparken özenli davranmanız gerekir. Eviniz için en uygun yemek odası modelleri için ürün kategorimize göz atın.

32.805 TL
36.450 TL
%10 İndirim
%10İndirim
38.686 TL
42.985 TL
%10 İndirim
%10İndirim
41.567 TL
46.185 TL
%10 İndirim
%10İndirim
34.281 TL
38.090 TL
%10 İndirim
%10İndirim
35.595 TL
39.550 TL
%10 İndirim
%10İndirim
34.767 TL
38.630 TL
%10 İndirim
%10İndirim
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyimi için çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk ve Çerez Sözleşmesini inceleyebilirsiniz.