Yemek Odası Takımı Modelleri ve Fiyatları 2024 - Gündoğdu Mobilya

Gündoğdu Mobilya’nın birbirinden şık yemek odası takımı modelleriyle yemek saatlerinizi birer ziyafete dönüştürebilirsiniz.

Gündoğdu Mobilya | Yemek Odası Takımı Modelleri

Yemek odalarında kullanılmak üzere bir araya getirilen mobilyalara “yemek odası takımı” denilir.

Konsol, konsol ayna paneli, salon yemek masası takımı, tv ünitesi veya tv sehpası parçalarından oluşan bu takımlar; evlerin estetik görünümünü tamamlamak amacıyla tasarlanmaktadır.

Gündoğdu Mobilya olarak bizler de bu amaçla üretmiş olduğumuz yemek odası modelleriyle evlerinize konuk oluyoruz.

2024 Yılının En Popüler Yemek Odası Takımı Modelleri

Bu yıl ev dekorasyonlarında birden fazla dekorasyon stilini görmek mümkün. Karmanın bir bütünlük oluşturduğu 2024 yılı dekorasyon stilini yemek odası takımları olarak ele alacak olursak sizlerle şunları paylaşmak isteriz:

Yemek Odası Takımı Tarzları

a.)  Klasik Yemek Odası Takımı Modelleri

Daha geleneksel ve daha süslü tasarımlara sahip olan bu yemek odaları özellikle de salon yemek masası takımı üzerinde bulunan zarif oyma detaylarıyla karşımıza çıkıyor.

Genel olarak geleneksel ve zarif detaylara sahip olan yemek odası takımlarının özellikle yemek masaları ile dikkat çekmesi kaçınılmazdır.

Çünkü yemek odalarının tek odak noktası yemek masalarıdır. Klasik yemek odalarının süslü cazibesi de yemek masalarının daha dikkat çekici olmalarına neden olmaktadır.

Klasik yemek odası takımları, her zaman nostaljik bir havaya sahiptir. Şayet evinizin daha sofistike bir havaya bürünmesini istiyorsanız, kesinlikle klasik tarza sahip olan yemek odası modellerini tercih etmelisiniz.

Ancak burada şuna da dikkat etmeniz gerekiyor. “Abartıdan uzak durun!”

b.) Modern Yemek Odası Takımı Modelleri

Modern yemek odası takımları olarak adlandırdığımız bu setler; diğer takımlara nazaran daha çağdaş ve daha şık bir görünüme sahiptirler.

Kısacası modern yemek odaları, temiz hatlara ve düz karakteristik görünmelerine neden olmaktadır. Yemek odalarını veya oturma odalarını sade bir şekilde dekore etmek isteyenler için modern yemek odası takımları ideal bir seçenektir.

c.)  Rustik Yemek Odası Takımı Modelleri

Doğal ve kırsal bir dekorasyon stiline sahip olan mobilyalardan oluşan yemek odası takımlarırustik yemek odaları” olarak adlandırılıyor.

Bu mobilyaların eski çiftlik evlerinin sıcaklığını ve de rahatlığını günümüz evlerine taşımak için tasarlandığını görüyoruz.

Her ne kadar kaba ve eskitilmiş ahşaptan üretilen mobilyalardan oluşsa da rustik yemek odası takımları, evlerde doğal ve samimi bir ortamın yaratılmasını sağlıyor.

Eğer siz de sıcak ve kırsal ortamlardan hoşlanıyorsanız; rustik yemek masalarını, sandalye modellerini hatta tv ünitesi modellerini tercih edebilirsiniz.

 d.) Endüstriyel Yemek Odası Takımı Modelleri

Endüstriyel tarz mobilyalar, modern ve fabrika tarzı estetiğin bir araya getirildiği mobilyaları ifade etmektedir.

Endüstriyel tasarımın özelliklerini taşıyan bu mobilyaların daha sert hatlara ve metal detaylara sahip olduğunu görebiliriz.

Yemek odanızda daha modern ve şehirli bir atmosfer yaratmak istiyorsanız; endüstriyel yemek odası takımı modellerini tercih edebilirsiniz.

5. Minimalist Yemek Odası Takımı Modelleri

Sade, işlevsel ve düzenli bir tarza sahip olan yemek odalarına “minimalist yemek odası takımları” deniliyor.

Düz ve temiz hatların ön planda olduğu bu yemek odası takımı modellerinin doğal ışığı ön plana çıkarttığını söyleyebiliriz.

Yemek odalarının daha fresh bir görünüme kavuşmasını sağlayan bu dekorasyon stili, gerçekten de evlerin tasarımını tamamlıyor.

Yemek odası takımınızda minimalist tarzı benimseyerek ortamın daha düzenli görünmesini sağlayabilirsiniz.

Yemek odası takımları, evlerin önemli noktalarından biri olan yemek odasının dekorasyonunda kilit bir rol oynadığını biliyoruz. Bu yüzden de farklı tarzlarda tasarlanmış yemek odası takımlarının her zevke hitap edecek şekilde çeşitlilik göstermektedir.

Buna istinaden biz de Gündoğdu mobilya yemek odası takımlarını üreterek satışa sunduk. Hangi dekorasyon tarzını tercih ederseniz edin, yemek odası takımlarımız evinize çok yakışacak.

Modern yemek odalarından rustik yemek odalarına kadar birçok çeşidi gündoğdu mobilya’da bulabilirsiniz.

Yemek Odası Takımı Modelleri

Sahil Yemek Odası Takımı Modelimiz;

Plaj kumlarının huzurunu evlere taşıyan “Sahil” yemek odası takımı modelimiz, zarif çizgilere sahip klasik bir tasarımla tasarlanmış.

Ayak ve kulp kısımlarında kullandığımız gold detaylar, evinizin atmosferine bir canlılık katacaktır.

Mercan Yemek Odası Takımı Modelimiz;

Avangart dekorasyon stili, sıradanlıktan uzak, sanatsal bir görünümle ön plana çıkıyor. Özellikle yemek masası ayaklarındaki gold işlemeler yemek odasında adeta göz dolduruyor.

"Mercan" yemek odası takımındaki sandalyeler farklı açılardan bakıldığında modernist tasarımın nasıl avangart tarzla harmanlandığını görebilirsiniz.

Yemek odanızda özgün bir tarz benimsemek istiyorsanız “Mercan” yemek odası takımını alışveriş listenize ekleyebilirsiniz.

Helen Yemek Odası Takımı Modelimiz;

Aşırı sadelikten hoşlananlar için tasarladığımız yemek odası takımı modelimiz; kulp kısımlarında bulunan modern detaylarıyla evinize farklı bir şıklık katacak.

Tasarımındaki hatları, endüstriyel dekorasyonu andıran bu takımımız ayrıca; retro ve modern dekorasyon stilinde de değerlendirebilirsiniz.

Yemek odanıza estetik bir zenginlik katacağınız bu ürünümüzle evinizin dekorasyonuna adeta çağ atlatacaksınız.

gündoğdu mobilya yemek odası takımı modellerine göz atıyorsanız bilin ki çeşitli tarzlarla ve estetiklerle tasarlanmış yemek odası takımı modellerine göz atıyorsunuz.

Yemek odası ve yemek odası takımı kategorilerimizde bulunan klasik, modern, rustik, endüstriyel, minimalist ve avangart yemek odası mobilyaları arasında beğendiğiniz ürünü satın alarak yemek odanız veya salonunuzu farklı bir atmosfere dönüştürebilirsiniz.

Yemek Odası Takımı Fiyatları

Güncel yemek odası takımı fiyat listemiz aşağıdaki gibidir:

 

Yemek Odası Takımı Modeli Yemek Odası Takımı Fiyatı
Sümela Yemek Odası Takımı  19.512 TL
Fulya Yemek Odası Takımı 23.102 TL
Empoli Yemek Odası Takımı 24.357 TL
Helen Yemek Odası Takımı 24.280 TL
Rustik Yemek Odası Takımı 22.427 TL
Bade Yemek Odası Takımı 32.805 TL

Yemek odası takımı fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişiklik göstermektedir. gündoğdu mobilya olarak aracısız hizmet vermemiz sebebiyle yemek odası takımı modellerimizi uygun fiyat garantisiyle satışa sunuyoruz.

Eğer yemek odanız için hem şık hem de hesaplı mobilyalar arıyorsanız şimdi avantajlı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Yemek odası takımı nedir?

Cevap: TV ünitesi, konsol, yemek masası, sandalyeler (4 kişilik, 6 kişilik, 8 kişilik veya 12 kişilik) parçalarının uyum içerisinde bir araya getirildiği takımlara "yemek odası takımı” denir.

Yemek odası takımı içinde neler var?

Cevap: 1 adet tv ünitesi veya tv sehpası » 1 adet tv dolabı » 1 adet aynalı konsol » 1 adet yemek masası (açılır masa veya sabit masa) Kişi sayısına göre sandalyeler bulunmaktadır.

Müşterilerin talebine göre takım içeriğinde gümüşlük adıyla da bilinen vitrin parçası yer almaktadır.

Yemek odası nasıl dekore edilmeli?

Cevap: Yemek odanızın modern dekorasyonun izlerini taşımasını istiyorsanız bazı detayları göz önünde bulundurarak hareket etmelisiniz:

▪ Dekorasyon zevkinize göre planlamanızı yapın.

▪ İşlevselliği bulunan mobilyaları tercih edin.

▪ Yemek odanızın duvar rengiyle mobilyaların birbirini tamamlanmasına dikkat edin.

▪ Mutlaka büyük ebatlı mobilyaları duvara yaslayın.

▪ Modern tasarıma sahip yemek odası modelini tercih edin.

▪  Yemek odanızın dekorasyon stiline uygun aksesuarları kullanın.

Sizler için sıralamış olduğumuz 6 maddeye göre; yemek odanızı dekore ederseniz modern tarza göre hareket etmiş olacaksınız.

Unutmayın iç mekân dekorasyonunda karışıklık diye bir şey yoktur.

Yemek odası takımı nasıl yerleştirilir?

Cevap: Yemek odanız için seçtiğiniz mobilyaların mutlaka koltuk takımlarınızla uyumlu olması gerekiyor.

Çünkü günümüzde yemek odası takımları oturma odasına yerleştiriliyor. Bu yüzden de yemek odası takımının oturma grubuyla uyumlu olması gerekiyor.

Yemek odası ne renk olmalı?

Cevap: Ferah bir yemek odası için ferah renkler tercih etmek daha uygun olacaktır. Burada beyaz renkli mobilyalarla beraber göz yormayacak renk tonlarına sahip aksesuarların kullanılmasına dikkat etmek gerekiyor.

Ancak yemek odanızın ferah bir görüntüye sahip olabilmesi için ahşap mobilyalarını da tercih edebileceğini unutmayın.

Çünkü yemek odanıza modern yemek odası takımı alırsanız renk konusunda herhangi bir endişe duymanıza gerek kalmayacaktır.

Yemek masası hangi odaya konur?

Cevap: Yemek masaları genelde mutfaklarda konumlandırılan bir mobilya türüdür.

Ancak yemek odasi takimi içerisinde bulunan yemek masaları, oturma odasında konumlandırılmalıdır.

Eğer yemek odası olarak ayrı bir oda kullanıyorsanız zaten bir sorun bulunmuyor.

Yemek odası konsol modellerinizden hangisini önerirsiniz?

Cevap: Yemek konsolu seçiminde konsolun ölçülerinin, odanın ve masanın ölçülerine uygun olması dikkate alınmalıdır.

Yemek masanıza uygun konsol tercihinde bulunarak, estetik bütünlüğü sağlayabilir ve harikalar yaratabilirsiniz.

Yemek odası takımının içeriğinde neler var?

Cevap: Yemek odası takımı kategorimizde; aynalı konsol, TV ünitesi, TV sehpası, masa, sandalye gibi ihtiyacınız olan tüm parçaları bulabilirsiniz. Her takımın içeriğinde farklı parçalar olabilmektedir.

Bu nedenle tüm modelleri inceleyerek tercih yapmanızı öneririz. Hayalinizdeki oda için onlarca farklı alternatifimiz bulunmaktadır.

Sizde şıklığı ile göz kamaştıran, tasarımları ile fark yaratan yemek odası takımı modellerine göz atabilir ve beğendiğiniz ürüne rahatlıkla sahip olabilirsiniz.

Çünkü modern tarzın ince detaylarla bir araya geldiği yemek odası takımı modellerimizle sofralarınıza ışıltı katıyoruz.

 Yemek odası takımı hakkında detaylı bilgiye nasıl ulaşabilirim?

Cevap: Yemek odası takımlarımız hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıda yer alan yöntemlerle bize ulaşabilirsiniz:

1. İnternet Sitesi

Resmi internet sitemiz üzerinden Yemek Odası Takımları bölümünde yer alan ürünlerimizi inceleyebilir, Yemek odası ürünlerimiz hakkında detaylı bilgilere ve görsellere ulaşabilirsiniz.

2. Showroom Ziyareti

Gündoğdu Mobilya'nın fiziksel mağazalarını ziyaret ederek yemek odası takımı modellerimizi yakından görme ve deneme imkânına sahip olabilirsiniz.

Deneyimli satış temsilcilerimiz sizlere ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi verecek ve tüm sorularınızı yanıtlayacaktır.

3. Müşteri Hizmetlerimiz

Firmamızın müşteri hizmetleri departmanıyla iletişime geçerek yemek odası takımı modellerimiz hakkında detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

4. Sosyal Medya

Firmamızın resmi sosyal medya hesaplarını takip ederek de Yemek Odası hakkında güncel bilgilere ve görsellere ulaşabilirsiniz.

Yemek odası takımı seçerken mobilyaları farklı seçebiliyor muyuz?

Cevap: Evet. Parçalı olarak satışa sunulan yemek odası takımı modellerimizden kendi yatak odası takımınızı oluşturabilirsiniz.

Yemek odası takımı alımında teslimat ne zaman gerçekleşiyor?

Cevap: Yemek odasi takimi teslimat sürelerimiz stok durumumuza bağlı olup 30 ila 45 gün arasında değişiklik göstermektedir.

Türkiye’nin her yerine teslimat yapıyor musunuz?

Cevap: Gündoğdu Mobilya olarak Türkiye'nin sayılı mobilya markaları arasında bulunmaktan onur duyuyoruz.

Türkiye genelindeki 133 mağazamızla müşterilerimizle buluşuyoruz. Bulunduğunuz ilin teslimat bölgelerimiz arasında bulunup bulunmadığını 444 19 85 Müşteri Hizmetleri hatlarımızdan öğrenebilirsiniz.

Yemek odası takımlarının kurulumunu yapıyor musunuz?

Cevap: Evet. Lokasyon bölgemizde bulunan il ve ilçelerde ücretsiz yemek odasi takımı kurulum ve montaj yapıyoruz.

Yemek odası takımı ödeme seçenekleri nelerdir?

Cevap:

💸Kredi Kartsız 24 Ay Taksit

💳Kredi Kartına Peşin Fiyatına 5 Taksit

Neden gündoğdu mobilya yemek odası takımı almalıyım?

Cevap: Gündoğdu Mobilya ailesi olarak sizlerle neden yemek takımlarınızı bizden almanız gerektiği konusunda bazı nedenleri paylaşmak istiyoruz.

▪ Kalite Estetik Tasarımlar

▪ Özelleştirme Uygun Fiyatlar

▪ Güvenilirlik

Şimdi yemek odaları için daha fazlası için Gündoğdu Mobilya Showroomlarını ziyaret edin. En kaliteli yemek odası takımına en uygun fiyatlarla sahip olun!

Yemek odası mobilyası alırken nelere dikkat etmeliyim?

Cevap: Yemek odası mobilyası tercih ederken ilk önce beğendiğiniz modelin, yemek odanızın ölçüleri ile uyumlu olup olmadığını kontrol etmelisiniz.

Alacağınız yemek odası mobilyaların kalitelisinin, fiyatıyla doğru orantılı olmasına dikkat etmeniz gerekir. Yemek odası; renk uyumu, sağladığı konfor, uzun ömürlü ve şık bir tasarıma sahip olması da tercih yapmanızı etkileyen önemli etkenlerden bazılarıdır.

İster ilk kez yemek odası takımı alıyor olun, isterseniz elinizdeki modeli yenilemek isteyin. Hayalinizdeki modeli Gündoğdu Mobilya'da bulacaksınız!

Yemek Odası Takımı Modellerini Gündoğdu Mobilya İle Keşfedin!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyimi için çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk ve Çerez Sözleşmesini inceleyebilirsiniz.