Yatak Odası Şifonyer Modelleri | İndirimli Şifonyer Fiyatları

Yatak odanıza zengin bir görünüm kazandıran Gündoğdu Mobilya şifonyer modelleri, sağladığı ekstra depolama alanı ile alıcılarının gözdesi haline geliyor!

Evin farklı alanlarında kullanılabilen şifonyer, çoğunlukla yatak odalarında tercih edilmektedir. Kişisel eşyaların ve giysilerin saklanabildiği şifonyerler, göz alıcı tasarımları ile yatak odalarının tüm havasını değiştirmektedir.

Şifonyerin yatak odasına ve kişisel kullanıma uygun olarak seçilmesi, birçok ihtiyaca cevap vermekle kalmamakta, yatak odası dekorasyonuna da apayrı bir hava katmaktadır. Bu nedenle yatak odası takımı alan müşteriler, sifonyer modeline ve boyutlarına çok dikkat etmektedir.

Aynalı Şifonyer Modelleri ve Fiyatları 2024

Ürün Adı Şifonyer Fiyatı Ürün Adedi
Bohem Aynalı Şifonyer 9.750 TL 1
Empoli Aynalı Şifonyer 6.540 TL 1
Helen Aynalı Şifonyer 4.920 TL 1
Fulya Aynalı Şifonyer 7.810 TL 1
Lavin Aynalı Şifonyer 7.780 TL 1

Şifonyer Modelleri İle Hayatınızı Kolaylaştırın...

Şifonyer modelleri farklı tarzlarda ve farklı boyutlarda üretilir. Bu sayede şifonyer almayı düşünen herkesin yatak odasına uygun seçim yapması kolaylaşır. Farklı tarz, tasarım ve renk seçeneklerine sahip olan şifonyer modelleri sayesinde siz de yatak odanıza uygun seçimi yapabilirsiniz. Ayrıca farklı boyutlara ve çekmece sayısına sahip olmaları sayesinde eşya yoğunluğunuza göre şifonyer tercih edebilirsiniz.

Yatak odası şifonyer modelleri, genellikle daha büyük boyutlarda üretilir. Bu sayede daha dekoratif bir şekilde eşyaları, kıyafetleri, bakım malzemelerini muhafaza etmek mümkün olmaktadır.

Yatak Odası Şifonyer Modelleri

Yatak odanız için tercih edebileceğiniz tüm modelleri sizin için derledik.

 • Hazeran Aynalı Şifonyer

 1. Kalite, E1 sertifikalı bu sıfonyer, kampanyalı fiyatı ile tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

 • Fulya Aynalı Şifonyer

Su ve neme dayanıklı olarak üretilen bu şifonyerin ön yüzeylerinde lazer kazıma işlemi uygulanmıştır. Bu sayede görselliğine farklı bir hava katılmıştır. Kampanyalı fiyatı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

 • Empoli Aynalı Şifonyer

1. Kalite, E1 sertifikalı bu şifonyer, kampanyalı fiyatı ile tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Ceviz ve beyaz olmak üzere 2 farklı renk seçeneği bulunmaktadır.

Yukarıdaki modellerin dışında Lucas Aynalı Sifonyer, Sementa Aynalı Şifonyer, Almira Aynalı Şifonyer, Lena Aynalı Şifonyer, Rustik Aynalı Şifonyer, Versace Aynalı Şifonyer, Torino Aynalı Şifonyer gibi çeşitli modellerimiz mevcuttur.

Aynalı Şifonyer Modelleri

Yatak odanıza farklı bir hava katmak, modern ve çağdaş çizgileri yakalamak istemez misiniz? Öyleyse Gündoğdu Mobilya’dan tercih edeceğiniz aynalı şifonyer modeli ile yepyeni bir tarzla buluşabilirsiniz!

Ayna paneli sadece şifonyere ekli olarak değil, ayrı bir parça olarak da satılabilmektir. Bu sayede istediğiniz seçimi yapabilirsiniz. Fakat sadece şifonyer almak yerine ayna ile birlikte alınan bir şifonyer çok daha doğru bir seçim olacaktır.

Aldığınız aynalı şifonyer sayesinde saçınızı şekillendirebilir, kişisel bakımınızı ve makyajınızı yatak odanızın rahatlığında yapabilirsiniz. Ayrıca odaya uyumlu olarak seçtiğiniz aynalı şifonyer, dekorasyonunuza çok ayrı bir hava katacak ve ortamı aydınlatacaktır.

Aynalı Şifonyer Modelleri

 • Versace Aynalı Şifonyer

Çok şık tasarıma sahip bu şifonyerin ön yüzeylerinde lazer süs uygulaması mevcuttur.

 • Rustik Aynalı Şifonyer

1. sınıf kaliteye sahip bu şifonyeri, suya ve neme dayanıklı melaminli yonga levhadan üretilmiştir. Ön yüzeylerin de lazer baskı işlemi uygulanmıştır. Ayna paneli, menteşeli ve katlanabilirdir.

 • Hünkâr Aynalı Şifonyer

Dolap kapaklarında stoplama özelliği olan bu modelin tüm ön yüzeylerinde astrapan melaminli yonga levha boyanarak mavi renk elde edilmiştir. Bu şifonyer modelindeki takılığın altında led ışık bulunmaktadır.

Yukarıdaki aynalı şifonyer modelleri dışında, Hünkar Aynalı Şifonyer, Lucas Aynalı Şifonyer gibi çeşitli modellerimiz mevcuttur.

Aynasız Şifonyer Modelleri

Gündoğdu Mobilya’da aynalı şifonyer modelleri dışındaki tüm modellerde, onlara ait ayna paneli üretilmiştir. Dilerseniz aynasız şifonyer tercih edebilir, dilerseniz de ayna paneli ekleyerek satın alabilirsiniz.

Aynasız Şifonyer Modelleri

 • Lucas Şifonyer

Çekmecelerinde teleskopik ray sistemi kullanılan bu şifonyer de ud renginin dışında mermer desenli melaminli yonga levha da kullanılmıştır.

 • Torino Şifonyer

Yerden yüksek olarak üretilen bu şifonyer de teleskopik ray kullanılmıştır.

Yukarıdaki aynasız şifonyer modelleri dışında, Lotto Şifonyer, Valencia Şifonyer, Carmen Sifonyer gibi çeşitli modellerimiz mevcuttur.

Birbirinden Şık Beyaz Şifonyer Modelleri

Mobilyada beyaz renk modernliği çağrıştırır. Modern çizgileri evinin her köşesinde hissetmek isteyenler ise beyaz renkten vazgeçemez.

Odayı geniş ve ferah gösterme özelliğiyle ile küçük metrekareli evlere sahip olanların en çok kullandığı renk tonu beyazdır. Yatak odası şifonyer modelleri içerisinde de sıkça kullanılan beyaz renk, çoğu renk tonuna kolaylıkla uyum sağlayabildiği için ön plana çıkmaktadır.

Beyaz Şifonyer Modelleri

 • Sementa Beyaz Şifonyer

Ön yüzeylerinde altın çıta uygulanan bu şifonyer de üst paneller mermer görünümlüdür.

 • Lena Beyaz Şifonyer

Ön yüzeylerinde lazer kesme işlemi uygulanan bu sifonyer, E1 sertifikalıdır.

 • Hünkar Beyaz Şifonyer

Su ve neme dayanıklı olarak üretilen bu şifonyer de plastik çıta ile süs uygulanmıştır.

Bu beyaz şifonyer modelleri dışında Valencia Beyaz Şifonyer, Lotto Beyaz Şifonyer gibi çeşitli modellerimiz bulunmaktadır.

Çekmeceli Şifonyer Modelleri İle Eşyalarınız Daha Düzenli...

Şifonyerler, modellerine göre çok amaçlı olarak kullanılabilirler. Özellikle çekmeceli şifonyer modelleri sayesinde, kullanıcılar eşyalarını daha rahat ve düzenli bir şekilde saklayabilirler. Bu nedenle de şifonyer tercihi yaparken eşyalarının sığmasını isteyen müşterilerimize, çekmeceli şifonyer modellerine bakmalarını öneriyoruz.

Çekmeceli Şifonyer Modelleri

 • Lotto Çekmeceli Şifonyer

Beyaz ve Lidya olmak üzere 2 renk seçeneğine sahip olan bu şifonyerin ön yüzeylerinde lazer süs uygulaması mevcuttur. 3 çekmecelidir.

 • Valencia Çekmeceli Şifonyer

Bu şifonyer, 1. Kalite, E1 sertifikalı su ve neme dayanıklı şekilde üretilmiştir.

 • Hünkar Çekmeceli Şifonyer

Şifonyer de plastik çıta ile süs uygulanmıştır. Çekmecelerde ise teleskopik ray sistemi kullanılmıştır.

Yukarıdaki çekmeceli şifonyer modelleri dışında Torino çekmeceli şifonyer gibi çeşitli modellerimiz mevcuttur.

Şifonyer Fiyatları 2024

Hayatımızın bir parçası olan şifonyerler, günlük kullanıma uygun, kaliteli malzemelerden üretilmelidir. Üretimde kullanılan malzemenin kalitesi şifonyer fiyatı için en önemli etkenlerden biridir. Bu nedenle seçim yaparken bütçenize uygun kaliteli ürünlere odaklanmalısınız. Fiyatı etkileyen bir diğer unsur ise şifonyerin boyutudur. Boyutu ne kadar büyükse o kadar malzeme kullanıldığı için artan maliyet fiyat artışına da neden olur.

Gündoğdu Mobilya’da 2024 yılı için şifonyer fiyatları, 2.125 TL’den başlamaktadır. Belirlenen fiyatlar tüm maliyet analizleri yapıldıktan sonra müşteri memnuniyeti esas alınarak uygulanmıştır. Yapılan analizler ve uygulanan fiyat kampanyaları sayesinde hayalinizdeki şifonyer modeline en uygun fiyatla ulaşabileceksiniz.

Yatak Odası Şifonyer Modelleri İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Şifonyerler Nasıl Düzenlenmelidir?

Günümüz koşullarında hayatımız hep bir koşuşturmayla geçmektedir. Hemen hemen her gün işe yetişme telaşı yaşar, acil evden çıkmamızı gerektiren durumlar ile karşılaşırız.

Bu yüzden de kullandığımız tüm mobilyalar hayatımızı kolaylaştıracak şekilde dekore edilmelidir. Şifonyerler de eşyalarımızı kolayca bulabileceğimiz şekilde düzenlenmelidir. Eşyaları yerleştirirken az yere daha fazla eşya yerleştirebilmek istiyorsanız, kıyafetleri ütüleyerek düzgün bir şekilde katlayıp çekmecelere yerleştirmelisiniz.

Şifonyer modelleri sadece çekmece ve kapaklardan oluşmaz, üst kısmı da eşyaların tutulması için kullanılabilir. Evden çıkarken yanınıza almak istediğiniz anahtar cüzdan gibi ürünleri burada bulandırabilirsiniz. Aynı zamanda şifonyerlerin üst bölgesinde dekoratif eşyalar kullanarak dekore edebilirsiniz.


Şifonyerler Nasıl Temizlenmelidir?

Yatak odası şifonyer modelleri temizlenirken çok fazla kimyasal ürün kullanılmamalıdır. Nemli bez ve hafif temizleyicilerden faydalanarak tüm yüzeyleri kolaylıkla ve zarar vermeden temizleyebilirsiniz.


Şifonyer Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Şifonyer modeli tercih ederken şifonyeri kullanacağınız alanı göz önüne almalısınız. Beğendiğiniz şifonyerin ölçüleri kullanacağınız alana uygun ise bir sonraki adıma geçebilirsiniz. Bir sonra ki adım da ise şifonyerin kullanacağınız odayla uyum sağlamalıdır.

Bu noktada renk, model gibi kriterleri değerlendirerek karar vermelisiniz. Bir diğer önemli kriter ise şifonyerin ihtiyaçlarınızı karşılayacak modelde ve özelliklerde olmasıdır. Şifonyer almadan önce ben bu ürüne neden ihtiyaç duyuyorum? Diye kendinize sormalısınız.

Eğer eşyalarınız fazla geldiği için sifonyer alıyorsanız, çok çekmeceli, büyük boyutlu modellere bakabilirsiniz. Daha çok dekoratif amaçlı kullanmak istiyorsanız ayna paneli ile birlikte alarak odanızın havasını değiştirebilirsiniz. Beğendiğiniz şifonyer tüm bu aşamaları geçtiyse son aşamaya gelebilirsiniz.

Son aşama da ise yatak odası şifonyer ürününün fiyat – performans analizini yapmalısınız. Bu sayede istediğiniz modele bütçenize uygun bir fiyatla sahip olabilirsiniz.


İyi Mobilya Firmaları Arasında Yer Almanızı Sağlayan Özellikleriniz Nelerdir?

✅Firma Kuruluş : 1993’ten Beri Hizmet✅
✅Firma Hizmet Bölgeleri : Türkiye Geneli ✅
✅Firma Belgeleri : TSE – ISO 9001 Kalite Belgeleri✅
✅Garanti Süresi : Gündoğdu Kalitesi İle 2 Yıl✅

Tüm şifonyer modelleri arasından doğru seçimi yapabilmek için ürünlerimizi inceleyebilir, filtre seçeneklerinden fiyata göre sıralama yapabilir ve size en uygun şifonyer modelini seçerek yatak odanızı dekore etmeye hemen başlayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyimi için çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk ve Çerez Sözleşmesini inceleyebilirsiniz.