Mobilya Markası | Mobilya Markaları

Ev dekorasyonu yaparken dekorasyon stili kadar tercih edilen marka tercihi de önemlidir. Çünkü tercih edeceğiniz firmanın kalitesi ve fiyat aralıkları yol haritanızı belirlemeye yardımcı olacaktır. Mobilya markası tercihi yapılırken nelere dikkat edilmelidir? İşte bütün detayları sizler için derledik.

Mobilya Markaları

Mobilya markaları arasında seçim yaparken:

Kişisel zevkler,

Bütçe,

Mobilyanın fonksiyonu,

Kalite,

Dayanıklılık ve markanın ürün yelpazesi gibi faktörleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor.

Böylece ihtiyacınıza uygun mobilyaları kolayca bulabilirsiniz.

Mobilya Markası - Gündoğdu

Gündoğdu Mobilya, Türkiye'nin önde gelen mobilya markaları arasında kendine sağlam bir yer edinmiştir. Yılların verdiği deneyimle, benzersiz tasarımları ve müşteri memnuniyetine odaklanmış hizmet anlayışı ile tanınır. Şirketin müşteri memnuniyetine verdiği önem, onu sektördeki güvenilir bir tercih haline getirmiştir.

Lüks Mobilya Markaları - Gündoğdu

Gündoğdu Mobilya, Türkiye'nin nadir bulunan lüks mobilya markaları arasında öne çıkan bir isim. Firma; üstün malzeme kalitesi ve detaylara verilen önemle müşterilerine hizmet vermektedir. Her bir ürün, ustaların elinden çıkan özenle işlenmiş detaylarla bezeli olup, şıklığı ve fonksiyonelliği bir arada sunmaktadır. Bu özellikleriyle Gündoğdu Mobilya, ülkemizin sayılı lüks mobilya markaları arasında değerli bir konumda bulunur.

Mobilya Markaları Nasıl Ayırt Edilir?

1. Tasarım ve Estetik

2. Malzeme Kalitesi

3. İşçilik ve Detaylar

4. Fiyat ve Değer

5. Müşteri Yorumları ve İncelemeler

Mobilya markalarını ayırt etmek için dikkate alınması gereken birkaç önemli faktör bulunmaktadır.

İşte mobilya markalarını ayırt etmenizde yardımcı olabilecek bazı kriterler:

Mobilya Markası Tercihinde Dikkat Edilmesi Gereken Unsurlar

Mobilya tercihi yapmak en az ev satın almak kadar önemli bir konudur. Çünkü evinizde sizlere eşlik edecek mobilyaların seçimini yaparken kendi tarzınızı yansıtacaksınız.

Bu açıdan ilk aşamada dekorasyon stilinize karar vermelisiniz.

Modern stil mi? Rustik stil mi? Yoksa avangart stil mi tercih etmek istiyorsunuz?

Dekorasyon stilinize karar verdikten sonra en iyi mobilya markalarını araştırılmalısınız. Daha sonrada elde ettiğiniz sonuca göre bu markaların ürünlerini incelemelisiniz.

Piyasada yer alan birçok mobilya markası bulunmaktadır. Marka tercihinde çeşitliliğin fazla olması karar vermeyi güçleştirir. Ancak mobilya markası seçimini kolaylaştıracak bazı detaylar bulunmaktadır.

Bu detaylara bakacak olursak:

Ev Dekorasyonu Stilinin Belirlenmesi

Evinizin dekorasyonunu yapacaksanız öncelikli olarak tarzınızı belirlemeniz gerekiyor. Eğer evinizde zaten bir tarz belirlenmişse bir sorun olmayacaktır.

Mobilya Ölçüsüne Karar Verilmesi

Hangi dekorasyon stilini kullanacağınıza karar verdiniz. Ancak mobilya seçiminizde mobilyaların ölçüsünü de göz önünde bulundurmalısınız. Bunun için evin boyutu göz önüne alınmalıdır. Örneğin; evinizin boyutu küçükse; büyük ölçekli mobilyaların tercih edilmesi çok kötü sonuçlar doğuracaktır.

Mobilya Seçiminde Renk Seçeneklerinin Değerlendirilmesi

Yemek odası takımı ya da koltuk takımı satın almayı mı planlıyorsunuz? Belki farklı bir ürün grubuna ihtiyacınız var. Belki de ürün modeline bile karar verdiniz. Peki, satın alacağınız mobilyanın rengine karar verdiniz mi? En iyi mobilya markası konusunda bir karar vermeden önce aklınızda bulunan bütün soru işaretlerini ortadan kaldırmalısınız. Bu sayede sizin için en uygun mobilya markası kendiliğinden ortaya çıkacaktır. Mobilya rengi tercihi konusunda neye göre hareket edeceğiniz sizin için yönlendirici olacaktır. Örneğin; mekânın doğal ışığını mı ortaya çıkartmak istiyorsunuz? Mobilya tercihinizi bu koşulu baz alarak yapmalısınız. Ya da mekânda koyu tonların hâkim olmasını mı istiyorsunuz? O hâlde mobilya rengi seçiminizde koyu tonlara yönelmelisiniz.

Bütçe: Mobilya Fiyatları

Uygun Fiyat Hangi ürünü satın alırsak alalım karşımıza çıkan uygun fiyatlar, satın alma tercihimizi etkiler. Bu yüzden uygun kaliteli mobilya arayışımızda uygun fiyat koşulları önemli bir etkendir. Kaliteli bir ürün satın alırken ucuz olup olmamasına da dikkat ederiz. Bu yüzden ucuz ve kaliteli mobilya markası arayışına gireriz. Burada lüks mobilya markaları yerine ucuz ve kaliteli mobilya markaları araştırması yapılmalıdır. Marka önerileri arasında bunu ön planda tutarsanız doğru adrese ulaşabilirsiniz.

Mobilya Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ülkemizde birçok marka ürün çeşitleriyle satışlarını gerçekleştirmektedir. Piyasada bulunan markaların fazla olması müşterilerin akıllarını karıştırmaktadır. "Hangi mobilya markasını tercih etmeliyim?” Sorusuna yanıt arayan müşteriler, nelere dikkat etmesi gerektiğini bilmemektedir. Burada bahsi edilen detaylar şu şekildedir:

Mobilya Sağlamlığı

Mobilya satın alırken en önemli detay mobilyaların sağlamlığıdır. Kaliteli iskelet sistemine sahip olmayan bir mobilyanın satın alınması pek de akıllıca bir tercih olmayacaktır. Eğer satın aldığınız mobilyaları kısa sürede kaybetmek istemiyorsanız; iskelet yapısına dikkat etmelisiniz. Mobilyalarda, fırınlanmış gürgen iskeletin kullanılması önemlidir. Çünkü gürgen ağacı; selüloz miktarından dolayı oldukça sert ve dayanıklı bir yapıya sahiptir. Bu yüzden gürgen ağacı ahşabıyla üretilen mobilyalara yönelmek en ideal seçim olacaktır. Aynı durum kayın ağacı için de geçerlidir. Kayın ağacı; görünüş ve özellikleri bakımından gürgen ağacına benzemesi sebebiyle dayanıklı bir yapıya sahiptir.

Mobilyada Rahatlık Her Mobilyada Rahatlık Şarttır!

Beğenerek satın aldığınız; koltuk takımı, köşe takımı, yatak odası takımı gibi mobilyalar zaman zaman rahat bir kullanım imkânı tanımamaktadır. Bu açıdan marka tercihi yaparken; rahatlığı sunan mobilya markaları incelenmelidir. Mobilyaların üretiminde kullanılan: İskelet, Sünger, Kumaş ve daha birçok faktör ürünlerin rahatlığı konusunda büyük etkilere sahiptir.

Tasarım ve Renk Seçimi

Eviniz ya da ofisiniz için satın alacağınız mobilyaların; sağlamlığı ve rahatlığı kadar günümüz mobilya modasına uyumu da önemlidir. Çünkü tasarım ve renk seçimi mobilyanın ne kadar zaman boyunca kullanılacağını belirleyen diğer bir unsurdur. Özellikle dekorasyon önerilerinde ön plana çıkan bu durumun göz ardı edilemeyeceği de bir gerçektir. Mekânın boyutu, ışık alma açısı ve günümüz mobilya tasarımı tercihi de göz önüne alınarak modele ve markaya karar verilmelidir. Tâbii ki burada modern tasarımıyla dikkat çeken marka ile süreci yönetmek gerekmektedir. Bu sayede mobilya tercihi konusunda hem fikir alınabilir hem de en doğru ürüne ulaşılabilir.

Eviniz İçin Kaliteli Mobilyaları Keşfedin!

Gündoğdu Mobilya geniş ürün yelpazesi ile sizlere hizmet vermeye devam ediyor!” Konforlu mobilyaları uygun fiyata satın almak yapılan en ideal seçimdir. Evlerinizde tercih edeceğiniz mobilyaların hayatınızı kolaylaştırması da gerekir. Bunun için Gündoğdu Mobilya’nın mobilyalarına güvenebilirsiniz. "Yaşam tarzınızı göz önüne alın. Dekorasyon stilinize karar verin. Türkiye’nin Mobilya Markası Mobilya alışverişi konusunda Türkiye’nin mobilya markaları arasında Gündoğdu Mobilya'nın olduğu da görülmektedir. Evinizi yenilemek istiyorsanız, markamıza ait ürünleri güvenle tercih edebilirsiniz.

En Uygun Mobilya Markası

Evlere şıklık katan mobilyalar, Gündoğdu Mobilya’nın uygun fiyat güvencesiyle müşterilerle buluşuyor. Hem Kaliteli Hem de Hesaplı mobilya arıyorsanız Gündoğdu Mobilya’nın tasarımlarına göz atmadan karar vermemelisiniz. Lüks mobilya markaları arasında uygun fiyatlarıyla öne çıkan Gündoğdu Mobilya sizleri bekliyor.

Mobilya Fiyatları ve Ödeme Koşulları 2023

Uygun fiyata kaliteli mobilya anlayışını benimseyen firmamızın fiyatları ürün grubuna göre değişiklik göstermektedir. Ürünlerimizin fiyatları hakkında bilgi almak için mağazalarımızı ya da web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ucuz ve kaliteli mobilya markaları arasında yer alan Gündoğdu Mobilya ödeme koşullarıyla da fırsatlar sunmaktadır.

Mobilya Markası Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Türkiye'nin her yerine teslimat yapıyor musunuz?

Satış noktalarımızın bulunduğu illerde belli bir mesafeye kadar üctesiz teslimat ve kurulum hizmeti veriyoruz. Detaylı bilgi için şimdi bizimle iletişime geçin.

Teslimat ve montaj ücretsiz midir?

Montaj işlemlerimiz ve satış noktalarımıza yakın yerlere yapılan teslimatlar ücretsiz olup, uzak mesafelerde ise alışveriş meblağına göre ücretsiz teslimat yapılabilmektedir.
Ürünlerinizin garanti süresi ne kadardır ve servis imkânınız mevcut mudur?
Tüm ürünlerimiz 2 yıl tam garantili olup, servis imkânı sunulabilmektedir.

Arıza ile ilgili şikâyetlerimi nereye bildirebilirim?

Size en yakın şubemizle iletişime geçebilir ya da 444 19 85 nolu telefondan merkezimize ulaşarak Arıza Birimi'ni bağlamalarını isteyebilirsiniz.

Mobilyalarınız için belirlediğiniz fiyatlara KDV dâhil mi?

Markamız bünyesinde yer alan bütün ürünlerimizde KDV dâhildir.

Nasıl sipariş verebilirim?

Gündoğdu Mobilya’yı tercih etmeniz hâlinde siparişlerinizi "Online olarak web sitemizden ya da size en yakın mağazalarımız üzerinden oluşturabilirsiniz.

Mobilya satış mağazalarınız nerede?

Modern mobilya markalari arasında yer alan firmamızın Türkiye genelinde 130’dan fazla mağazası bulunmaktadır. Detaylı bilgi için 444 19 85 hattındna bize ulaşabilirsiniz.

Mobilya alırken nasıl bir stil seçmeliyim?

Mobilya alırken hangi stili seçeceğinize karar vermelisiniz. Kişisel zevkleriniz, yaşam tarzınız, mevcut dekorasyonunuz ve kullanım ihtiyaçlarınız göz önünde bulundurarak yapılmalıdır.

Mobilya alırken nasıl bir bütçe belirlemeliyim?

Mobilya alırken harcayabileceğiniz maksimum miktarı belirlemelisiniz. Ancak unutmayın! Kaliteli mobilyalar da uzun vadede memnuniyet sağlar ve zamanla maliyet etkin olabilir. Soru, öneri ve görüşleriniz mobilya markamız için önemlidir. Mobilya konusunda istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak amacıyla ürünlerimizi tasarlıyoruz.

Mobilya markası tercihi neden önemlidir?

Kaliteli ve iyi bir mobilya markası seçimi: Yaşam alanlarınızın estetik ve fonksiyonel açıdan zenginleşmesini sağlar. Uzun vadeli kullanım ve memnuniyet garantisi sunar. Bu yüzden de mobilya alırken kaliteye ve markanın güvenilirliğine önem vermelisiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyimi için çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk ve Çerez Sözleşmesini inceleyebilirsiniz.