Çalışma Masası Modelleri | Bilgisayar Masaları ve Fiyatları

Gündoğdu Mobilya çalışma masası modelleri, genç odalarına şıklık katacak. Bütçenize uygun çalışma masasına sahip olmak için şimdi online mağazamızı ziyaret edin!

Çalışma masaları; adından da anlaşılacağı üzere gerek eğitim amaçlı gerekse iş amaçlı yapılan çalışmalara hizmet eden masalara verilen genel bir addır. Çeşitli fonksiyonel özellikleri sayesinde kullanıcılarına gerekli çalışma ortamını sağlayan bu masaların, motivasyon yönünden de olumlu etkileri olduğu görülmektedir.

Mobilya sektöründe yüzlerce çalışma masası modeli bulunmaktadır. Her bir model, kullanıcısının ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde tasarlanmıştır. Bu sayede de satın alınan çalışma masasının kullanıcısına çeşitli avantajlar sağladığı görülmektedir.

Ancak tüketiciler, bu noktada hangi mobilya markasını tercih etmeleri gerektiğini bilmemektedir. Tam da burada Gündoğdu Mobilya olarak kendimizden bahsetmek istiyoruz. 30 yılın vermiş olduğu tecrübeyle çocuk çalışma masası modellerini ve genç çalışma masası modellerini üretiyoruz.

1.Kalite malzemelerden ürettiğimiz çalışma masası modellerimiz, Avrupa E1 sertifikasına sahiptir. Hem kendiniz için hem de çocuğunuzun sağlığından herhangi bir endişe duymadan ürünlerimizi güvenle kullanabilirsiniz.

Çalışma Modellerini Gündoğdu Mobilya İle Keşfedin!

Çalışma masasına mı ihtiyacınız var? Yoksa hâlâ çalışma masanızı yenilemediniz mi? O hâlde şimdi ürün grubumuza göz atarak hem zevkinize hem de bütçenize en uygun olan ürünü sepetinize ekleyin!

Çalışma Masası Modelleri

Modern tasarımlı çalışma masaları uygun fiyat garantisiyle Gündoğdu Mobilya’da sizleri bekliyor.

En Çok Satan Çalışma Masaları

  • Lena Çalışma Masası

"Çalışma masası sade olmalı.” Diyenlerin tercihi "Lena Çalışma Masası” tam aradığınız model. Özellikle dar ve küçük mekânlarda kullanmak üzere tercih edebileceğiniz bu ürünümüz, çok kullanışlı.

Her ne kadar klasik bir tasarıma sahip olsa da çekmecesi ve kapaklı dolabı ekstra depolama alanı sağlayarak kullanışlılığını ortaya koymaktadır. Hem erkek genç odaları hem de genç kız odaları için tercih edebileceğiniz bu ürünümüzü dilerseniz ofis masası olarak da kullanabilirsiniz.

  • Lotto Çalışma Masası

Ahşabın şıklığı tartışmasız bir başkadır. Bunun farkında olarak tasarladığımız çalışma masası, görüntüsü sayesinde salonunuzda dahi kullanabileceğiniz bir ürün. Yine ofis ortamlarında da kullanılabileceğiniz bu ürünümüzde tüm aradığınız özellikleri bulabileceksiniz.

  • Empoli Çalışma Masası

Diğer bir ahşap çalışma masası modelimiz Empoli; PC masası olarak da kullanabileceğiniz bu ürünümüzü, özellikle Masasüstü bilgisayar masası olarak kullanabilirsiniz. Dayanıklı yapısı sayesinde ofislere ayak uyduran çalışma masasi ürünümüz oldukça kullanışlı. 

Çalışma Masası Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Ders masası daha bilindik adıyla çalışma masası hemen hemen herkes için önemli bir ihtiyaçtır. Bu sebepten ötürü de calisma masasi alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunuyor.

Ancak ilk önce yanıt almanız gereken bazı soruların olduğunu belirtmemizde fayda var.

1.Çalışma masasını nereye kuracaksınız?

Çalışma masasını satın almadan önce dikkat edeceğiniz ilk husus, ürünü nereye kuracağınızdır. Çünkü çalışma masaları, büyük ebatlı mobilyalar olduğu için odanızın dekorasyonunda olumlu veya olumsuz yönde bir etki bırakacaktır. Bun açıdan odanızın metrekaresine en uygun ebatlardaki çalışma masası modelini tercih etmek zorundasınız. Elbette burada masayı konumlandıracağınız alanın genişliği de önemli.

2.Neden çalışma masasına ihtiyacınız var?

Herhangi bir ürün veya hizmeti satın alırken bunu hangi amaçla satın almak istediğinizi belirlemeniz gerekiyor. Bu durum çalışma masası satın alırken de geçerlidir. Çünkü çalışma masaları kendi içerisinde 3’e ayrılmaktadır:

PC Masası

Ders Çalışma Masası

Ofis Masası

İşte tam bu noktada çalışma masasına neden ihtiyacınız olduğunu belirlemeniz gerekiyor. Ancak bu üç çalışma masası türüne uygun bir şekilde tasarlanmış olan çalışma masasını satın almak fonksiyonellik açısından büyük avantaj sağlayacaktır.

3.Ürün hangi malzemelerden yapılmış?

Çalışma masanızın dayanıklı olması onu uzun vadede kullanabileceğiniz anlamına gelmektedir. Bunun için de satın aldığını çalışma masasının hangi malzemelerden satın aldığınızı bilmeniz gerekiyor.

Günümüzde üretimi yapılan çalışma masalarının; cam, pleksi, plastik ve ahşap gibi bir çok malzemeden üretildiği görülmektedir. Ancak her zaman şık ve dayanıklı olan malzeme ahşaptır. Çünkü gelişen teknolojiyle birlikte ahşap çalışma masaları daha dayanıklı hale getirilmiştir. Bu açıdan ahşap çalışma masaları doğru bir tercih olacaktır.

Sizlere aktarmış olduğumuz bilgiler doğrultusunda çalışma masası alışverişinizi yaparak sizin için uygun olan ürüne sahip olabilirsiniz. Çalışma masası modellerimizi incelemek için şimdi ürün kategorimize göz atın. 

Şık Evler İçin Çalışma Masası Tasarımları!

Öğrenmek ve çalışmak, kişinin büyümesinin ve gelişmesinin ayrılmaz bir parçasıdır .Bu öğrenme öncelikle evde başlar ve birçok kişi gelişimini ailesine, yaşadığı ortama borçludur. Ev sadece akademik öğrenim için bir yer değildir. Ahlaki değerler, sevgi, saygı gibi kavramların hepsinin temeli evde atılır. Bu bağlamda çalışma masası modelleri, sizi beğenebileceğiniz modelleri incelemeye davet ediyor.

Bu çalışma masaları, mutfaklar veya yemek odaları dışında hemen hemen her odaya yerleştirilebiliyor.
Ancak, çalışma masasi modellerinde öğrenmeyi daha büyüleyici ve rahat yapan şey, masanın tasarlanma şeklidir. Tabi ki, bir çalışma masası tasarımı söz konusu olduğunda, estetikten daha önemli olan ergonomidir. Estetik, yalnızca bir çalışma masasının yanında daha fazla çalışma isteğinizi artırabilir, ancak ergonomi, o masada her seferinde diğer tüm yerlerin ve şeylerin üstünde çalışmanızı sağlar.

Çalışma Masası Çeşitleri

Çalışma masası fikri, özellikle evde veya kütüphanede uygun bir çalışma alanı yaratmak üzerine çıkmıştır. Rahat ve ergonomik çalışma/ofis koltuklarının yanı sıra uygun bir bilgisayar/dizüstü ve bilgisayar masası seçerek kendinize ait bir çalışma alanı yaratırsınız. Yukarıdaki öğeleri tamamladığınızda, muhteşem bir kitaplığın eklenmesiyle birlikte, çalışma setinizi tamamlayabilirsiniz.

Çalışma masası için bir sürü model üretilmesine rağmen, ergonomik olan ve uzun süre çalışma ihtiyacınızı karşılayan güzel bir çalışma masası tasarımının nasıl seçileceği hakkında iyi bir araştırma yapmak çok önemlidir.

Çalışkan Bir Kişi İçin Çalışma Masası Tasarımları

Bir çalışma masası satın alındıktan sonra uzun yıllar kullanılabilir. Bu nedenle, içinizdeki titizliğe uygun bir tasarım seçmeniz, şüpheden uzak bir zorunluluktur.
Bugün moda olan en iyi ergonomik çalışma masası tasarımlarından bazılarını sizler için derledik. Bunlar sadece rahat olmakla kalmaz, aynı zamanda eşit derecede modern oldukları için stil bölümünü bile artırabilir.

Kompakt Çalışma Masası

Bu çalışma masası, rengindeki kısıtlamaya bağlı olarak sade bir zarafet ile kesin bir geometrik tasarıma sahiptir. Tasarımındaki ekonomi, modernliğin özünü taşırken farklı alanlara kolayca sığmasını sağlar. Ayrıca duvara monte rafları ile görünümü ve tarzı fazla ağırlaştırmadan depolama alanına daha fazla yer katabilirsiniz.

Klasik Çalışma Masası

Göze hoş gelen bir klasik çalışma masası tasarımı. Temelde, çağdaş ancak basit bir stil karışımı oluşturan ahşap kaplamaya sahip açık renkli bir çalışma masasıdır.

Açık raflar; kitaplar, kağıtlar ile ilgili şeyler için bol miktarda depolama alanı sağlarken, kullanışlı çekmecelerle donatıldığından klasik bir ders çalışma masası olarak da sınıflandırılır. Diğer yandan kolay erişim sağladığı için de çağdaştır. Bu tür bir yapı, niş bir alana güzel bir şekilde uyar. Bu modeller sayesinde evden de rahatlıkla çalışılabilir.

Çoklu Kullanım için Çalışma Masası

Çalışma masalarınızın oturma odasında veya yatak odasında bir eğlence ünitesinin yanına yerleştirilmesini istemez misiniz?

Odaklanmışsanız, çalışma masanızın nasıl veya nerede olduğu önemli değildir. Bu, çok kullanımlı çalışma masası modelleri yatak odanız için mükemmeldir, çünkü duvarı tamamen depolama rafları ile birlikte kullanır ve ev sinema sistemi, kitaplar, makaleler ve daha fazlası gibi çalışma dışı materyallerinizi barındırmak için daha fazla alan sağlar.

Bu tasarımın öne çıkan bir diğer özelliği de, nötr ahşap tonları ve yaşam alanlarınıza iyi uyum sağlayan belirgin çizgileri ile müdahalesiz tarzıdır.

Evdeki Ofis Çalışma Masası

Sevsek de sevmesek de çoğumuz eve iş getirme eğilimindeyiz. Bu durum da bir mini ofis ortamı yaratmamız gerebilir ve doğal olarak bir çalışma masası bu resme çok uygundur.

Ağırlıklı olarak yerden tasarruf sağlayan minimalist bir tarza sahip olan ev ofis çalışma masaları, bol miktarda depolama alanına sahiptir. Ayrıca gerekli tüm raf ve çekmecelerin yanı sıra bir dolaba sahiptir. Basitçe söylemek gerekirse, bu küçük ev-ofis, iş hayatınızı ayrı bir alana ayırdığı için kişisel alanınızı da işgal etmeyecektir.

Asimetrik Renkli Çalışma Masası

İlginç renk dokunuşuyla cesur bir stil ifadesi oluşturan bu tasarım, üniteyi işlevsel tutarken bir yandan da göz alıcı olmasını sağlar. Stil ifadesinde yüksek olmasının nedeni, mevcut oda mobilyalarınızla zıt renklerden kaynaklanmaktadır.

Renkli asimetri ile birlikte minimalist tasarım, bu çalışma masalarına sadece stil kazandırmakla kalmaz, aynı zamanda gerçekten ağırlaşmasını da önler.

Çocuklar İçin Ders Çalışma Masaları

Çocukların odalarında verimli bir şekilde ders çalışabilmesi birçok farklı etkene bağlıdır. Bu etkenlerden en önemlisi ise doğru ders çalışma masası modelinin seçilebilmesidir.

Bir öğrencinin verimli bir şekilde ders çalışabilmesi için konforlu ve sade bir ders çalışma masası seçmelisiniz. Konforlu olan bir masa sayesinde daha uzun süreli çalışma gerçekleştirilebilir, sade bir model sayesinde ise dikkat dağınıklığı yaşamanın önüne geçilebilir.

Aynı zamanda çocuk çalışma masası modelinin kesinlikle işlevsel olması gerekir. Öğrencinin konsantrasyonunu kaybetmeden ihtiyacı olan tüm eşyalara kolayca uzanabilmesini sağlayan işlevsel çocuk çalışma masası modelleri arasından seçim yapabilirsiniz.

Ofis Masaları

Bir ofiste çalışma ortamı oluşturabilmek için evde ki ihtiyaçlardan farklı şeylere ihtiyaç duyabilirsiniz.

Bu nedenle iş yerleri için tercih edilecek çalışma masası modelleri de farklılık gösterebilmektedir.

Ofisler için tercih edilecek modellerin bilgisayar masası olarak da kullanılabilmesi ve kullanışlı olması gerekir. Çalışırken motivasyonu arttırmak için şık, uzun yıllar boyunca kullanabilmek içinse dayanıklı modeller tercih edilmelidir.

Bilgisayarda işlem yaparken bir yan da not tutabilmek ve diğer eşyalarınızı kolayca kullanabilmek için geniş bir modele ihtiyacınız vardır. Ayrıca ofis masası çok fonksiyonlu şekilde tasarlanmış olmalıdır.

Kitaplıklı Çalışma Masası

Kitaplıklı çalışma masası modelleri işlevsellik ve şıklığı bir arada bulunduran ve fazlasıyla tercih edilen mobilyalardandır. Özellikle öğrencilerin ve kitap okumayı sevenlerin ilgisini çeken bu çalışma masaları, işlevselliği ve görselliği ile dikkat çekmektedir.

İstenilen belge, kitap ve dokümanlara kolaylıkla ulaşmayı sağlayan kitaplıklı çalışma masası doğru şekilde kullanıldığında fazlasıyla avantaj sağlayan modellerdendir.

Çalışma Masaları ve Fiyatları 2023

Gündoğdu mobilya çalışma masası modelleriyle genç odalarına renk katmaktadır. Ürünlerinin kalitesiyle adından sıkça söz ettiren firmamız, uygun fiyatlarıyla da dikkat çekmektedir.

Hem kaliteli hem de uygun fiyata çalışma masası arıyorsanız Gündoğdu Mobilya çalışma masası modelleri arasından beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek uygun fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Çalışma Masalarıyla İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Ders çalışma masası ne renk olmalı?

Ahşap renk standarttır. Ancak beyaz çalışma masası da tercih edilebilir. Burada tamamen kişisel zevkler önemlidir. Ama aşırı canlı renklerin tercih edilmesi çalışma esnasında konsantrasyonu bozacağı unutulmamalıdır.


Çalışma masası ölçüleri nasıl olmalı?

Mobilya sektöründe bulunan çalışma masası ölçüleri standart olsa da daha büyük ve daha küçük ölçülerde çalışma masalarını bulmak mümkündür. Ama sizlere yine de standart çalışma masası ölçüleri hakkında bilgi aktarmamız gerekirse:

Genişlik: 120 cm

Derinlik: 60 cm

Yükseklik: 74 cm olmalıdır.

İhtiyacınız olan çalışma masasına şimdi sahip olmak için Online Mağazamıza göz atın! Kampanyalı ürünlerimiz ve indirim fırsatlarımız hakkında detaylı bilgi almak için web sitemiz üzerinden müşteri temsilcilerimizle irtibata geçebilirsiniz

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyimi için çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk ve Çerez Sözleşmesini inceleyebilirsiniz.