3 ay ödeme yok kampanyası
yemek odası takımları
koltuk takımı modelleri
yatak odası takımı
düğün paketleri mobilyaları düğün paketi modelleri düğün paketi modelleri
 mobilya kampanyası
genç odası takımları
yemek masası takımları
Babalara özel üçlü koltuk modelleri
En Çok Satan Mobilya Modellerimiz
tv ünitesi Modelleri
köşe takımı mobilyaları
mobilya ürünlerimiz hakkında genel videolar
 
düğün paketi mobilyaları
Koltuk takımı modelleri
Köşe Takımları
berjer
Genç odası takımları
Portmantolar
Tamamlayıcı ürünler
yatak odası takımı

Gündoğdu Mobilya - Kendi Yapar Kendi Satar

Evinizi ve cebinizi düşünenTürkiye’nin en büyük, hem üreten hem de satan ilk ve tek mobilya firmasıyız. Fabrika satış mağazası veya web sitemizden kullanışlı, şık ve uygun fiyatlı mobilya modellerine ulaşabilirsiniz. Her model mobilya alternatiflerine ulaşabilir ve zevkinize uygun mobilyaları inceleyebilirsiniz.

Mobilya Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Mobilya satın alırken, mobilya seçimi yapma hususunda dikkat etmeniz gereken bazı noktalar bulunmaktadır. Birazdan sizlere aktaracağımız bu noktalara dikkat ederek mobilya alışverişlerinizde olası problemlerle karşılaşma ihtimalinizi minimuma indirebilirsiniz.

1.Mobilya Ölçüleri

Eviniz veya ofisiniz için satın alacağınız mobilyaların; büyüklük, genişlik ve yükseklik açısından alan ölçülerine uygun olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Özellikle tercihiniz ahşap mobilyalardan yanaysa ve mobilya ölçüleri ile alan ölçüleri arasındaki uyum göz ardı etmişseniz çeşitli problemlerle karşılaşmanız muhtemeldir. Örneğin satın aldığınız koltuk takımının oturma odanıza küçük veya büyük gelmesi gibi.

2.Mobilya Dayanımı

Mobilyalar arasında en çok ahşap malzemelerden üretilen modeller tercih edilmektedir. Çünkü görünüş itibariyle ahşap mobilyalar daha estetiktir. Ayrıca Gürgen, Kayın, Ladin gibi ağaçlardan üretilen ahşap mobilyaların dayanımlı olması da yine bir başka faktördür. Buradan da mobilya alıverişlerinde dayanıklı ve sağlam yapılı ürünlerin tercih edilmesi gerektiği anlaşılmaktadır.

3.Mobilyanın Kalitesi

Evinizi veya ofisinizi yeniden dekore etmeye karar verdiniz ve önceliğiniz ahşap mobilyalardan yana. O halde mobilyaların kalitesini de göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Bu konuda da dikkat etmeniz gerekenleri birkaç madde altında toplamaya çalıştık.

Ahşap mobilyalar arasından gardırop, televizyon sehpası, konsol, komodin gibi kapaklı ürünler tercih edecekseniz burada yapmanız gereken kapakları kontrol etmektir. Kısacası satın alacağınız kapaklı mobilyaların güzelce kapandığından emin olmalısınız.

• Büyük ebatlı mobilyalarda orta destek ayağının bulunması önemli bir husustur. Çünkü orta destek ayağı bulunan mobilyaların dayanımı daha fazladır.

Güvenilir mobilya markaları arasından bütçenize en uygun olanın ürünlerini değerlendirin. Böylece olası sorunlarla karşılama ihtimalinin bir adım daha önüne geçmiş olacaksınız.

Kaliteli mobilyaların tercih edilmesi hem görünüş açısından hem de bütçe açısından büyük avantaj sağlayacaktır. Bu yüzden mobilya seçimlerinizde kaliteyi ön planda tutmalısınız.

En Kaliteli Mobilya Markaları

Mobilyaların dayanıklılığı üretim aşamasında kullanılan hammaddelerin kalitesiyle alakalı bir durumdur. Özellikle son dönemlerde MDF ahşaplardan üretilen mobilyalar ön plandadır. Çünkü MDF ahşaplardan üretilen mobilyalar, dayanım olarak uzun ömürlüdür. Yani kaliteli mobilyalar arıyorsanız, MDF mobilya üretimi yapan mobilya markalarını değerlendirmeniz daha doğrusu olacaktır.

Ancak şunu da bilmeniz gerekiyor; mobilya marka isimlerine bakarak ürünleri değerlendirmek ve çok fazla para ödemek pek de mantıklı olmayacaktır. Örneğin Gündoğdu mobilya markası olarak kaliteli mobilyaları oldukça uygun fiyata sunuyoruz. "Ucuz mobilya kalitesizdir.” anlayışını yıkarak uygun fiyatlı mobilyalar sunma konusunda kararlılığımızı sürdürüyoruz. Özellikle uygun ödeme koşullarıyla müşteri memnuniyetine yönelik çalışan firmamız 2024 yılının en iyi mobilya markaları arasında yer almaktadır. Bu yüzden ihtiyacınız olan yatak odası takımları, yemek odası takımları, genç odası takımları, düğün paketleri gibi birçok ürünü gündoğdu mobilya 2024 koleksiyonumuzda bulabilirsiniz.

Gündoğdu Mobilya Koltuk Takımları

Hem kaliteli hem de ucuz koltuk takımları bakıyorsanız gündoğdu mobilya koltuk takımımodellerine mutlaka göz atmalısınız. Ergonomik ve modern koltuk tasarımlarıyla göz dolduran firmamız salon dekorasyonlarında önemli bir yere sahiptir. En uygun koltuk takımı fiyatları için ürünlerimize göz atabilirsiniz.

Koltuk Takımı Modelleri

▫ Empoli Koltuk Takımı

▫ Fulya Koltuk Takımı

▫ Beyzade Koltuk Takımı

▫ Serra Koltuk Takımı

▫ Side Koltuk Takımı

Koltuk takımı modellerimizden bazılardır. Koltuk takımı modellerive koltuk fiyatları konusunda detaylı bilgi almak için Tıklayın!

Gündoğdu Mobilya Yemek Odası Takımları

Yemek odaları evlerin ev sevdiğimiz bölümüdür. Keyifli sohbetlerin yapıldığı, lezzetli yemeklerin yenildiği bu bölümün varlığı kadar konforlu olması da büyük önem taşır. Eğer siz de böyle düşünüyorsanız konforu modern tasarımlarla bir araya getirdiğimiz yemek odası modellerimizi sizlere sunmaktan onur duyuyoruz.

Yemek Odası Modelleri

▫ Almira Yemek Odası

▫ Evona Yemek Odası

▫ Lotto Yemek Odası

▫ Torino Yemek Odası

▫ Lucas Yemek Odası

Yemek odasımodellerimizden bazılarıdır. Yemek odanız için mobilya bakıyor ve yemek odası fiyatları konusunda bilgi almak istiyorsanız Tıklayın!

Gündoğdu Mobilya Yatak Odası Takımları

Evlerin olmazsa olmaz alanlarından biri olan yatak odaları, deliksiz uykuların çekildiği dinleme alanlarıdır. Bu yüzden bu alanların maksimum konforlu olması gerekiyor. Firmamız adına şunu söylememiz gerekirse müşterilerimizin konforu bizim önemlidir. Bundan dolayı da mobilya üretimlerimizde konfora öncelik veriyor ve siz değerli müşterilerimizi önemsiyoruz. Eğer siz de kendinizi önemsiyorsanız yatak odanızda ihtiyaç duyduğunuz mobilyatürlerini mobilya markamızda bulabilirsiniz.

Yatak Odası Modelleri

▫ Madrid Yatak Odası

▫ Valencia Yatak Odası

▫ Lucas Yatak Odası

▫ Lotto Yatak Odası

▫ Carmen Yatak Odası

▫ Bade Yatak Odası

Yatak odası takımı modellerimizden bazılarıdır. Ürün grubumuzda yer alan mobilyalar hakkında detaylı bilgi almak için Şimdi Tıklayın!

Gündoğdu Mobilya Düğün Paketleri

Evini yenilemek isteyenler ve özellikle yeni evlenecekler tarafından tercih edilen düğün paketleri, evlerin ihtiyacı olan tüm mobilyaları içermektedir. Yemek odası takımı, salon takımı ve yatak odası takımı gibi ana mobilya parçalarının bir araya getirildiği düğün paketleri avantajlı fiyatlarıyla dikkat çekmektedir. Kampanyalı düğün paketleri ya da indirimli düğün paketleri arıyorsanız artık arayışınıza son verebilirsiniz. Çünkü Gündoğdu Mobilya olarak uygun fiyatlı düğün paketleriyle birlikte ihtiyacınız olan tüm mobilyaları sizlere ulaştırıyoruz.

Düğün Paketi Modelleri

▫ Sümela Düğün Paketi

▫ Fulya Düğün Paketi

▫ Torino Düğün Paketi

▫ Bade Düğün Paketi

Çok satan düğün paketleri arasında yer almaktadır. Diğer düğün paketi seçeneklerimize göz atmak düğün paketi fiyatları konusunda detaylı bilgi almak için Şimdi Tıklayın!

Mobilya Fiyatları

Sizler de modern tasarımlı mobilyalara sahip olmak istiyorsanız, Gündoğdu Mobilya'yı güvenle tercih edebilirsiniz. Mobilya fiyatları hakkında bazı ürünlerimizin bilgileri şu şekildedir:

Mobilya Fiyatları 2024

Ürün Adı Mobilya Fiyatları Ürün İçeriği
Sümela Mobilya Paketi 42.340 TL Koltuk Takımı +Yemek Odası +Yatak Odası
Empoli Mobilya Paketi 57.790 TL Koltuk Takımı +Yemek Odası +Yatak Odası
Fulya Mobilya Paketi 56.410 TL Koltuk Takımı +Yemek Odası +Yatak Odası
Rustik Mobilya Paketi 63.905 TL Koltuk Takımı +Yemek Odası +Yatak Odası
Helen Mobilya Paketi 57.460 TL Koltuk Takımı +Yemek Odası +Yatak Odası

Gündoğdu Mobilya Mağazaları

Gündoğdu Mobilya 1993 yılında kurulmuş olan tanınmış mobilya markaları arasında yer almaktadır. 130’u aşkın mobilya mağazaları ile hizmet vermeye devam eden firmamız kaliteli mobilyaları uygun fiyat garantisiyle sunmaya çalışmaktadır. Düğün paketleri, yemek odası takımları,genç odası , koltuk takımları,balkon mobilyası, teras mobilyası ve diğer mobilya türleri arasından ihtiyaç duyduklarınızı Fabrika Satış Mağazalarımızdan ve Online Mağazalarımızdan bulabilirsiniz.

Gündoğdu Mobilya Mağazaları adres bilgilerine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz:
Mobilya Satış Noktalarımız

Mobilyalarla İlgili Sıkça Sorulan Sorular

Mobilya Nedir?

Mobilya, iç mekânların süslenmesini sağlayan ve çeşitli amaçlarda kullanılan tüm eşyalara verilen genel bir addır. Yemek odaları, yatak odaları, oturma odaları gibi mekanlarda kullanılan her eşya, mobilyalar içerisinde yer almaktadır.

Malzemelere Göre Mobilya Türleri

Ahşap Mobilya

Rattan Mobilya

Metal Mobilya

Cam Mobilya

Bambu Mobilya

Metal Mobilya

Bombay Mobilya

Plastik Mobilya

Yaşam Alanlarına Göre Mobilya Türleri

Oturma Odası

3 lü koltuk

2 li koltuk

Tekli Koltuk

Berjer

TV Koltuğu (Baba Koltuğu)

Kanepe

Sandalye

Köşe Takımı

L Koltuk

Chester Koltuk

Yemek Odası

Masa

Sandalyeler

Konsol

Konsol Aynası

Vitrin

TV Sehpası

Yatak Odası

Yatak

Karyola

Gardırop

Karyola – Baza

Gardırop

Şifonyer

Şifonyer Aynası

Komodin

Karyola Başlığı

Çamaşırlık

Genç Odası

Karyola

Karyola Başlığı

Çalışma Masası

Komodin

Kitaplık

Şifonyer – Çamaşırlık

Tamamlayıcı Ürünler

Dolap

Portmanto

Sehpa

Balkon Mobilyaları

Teras Mobilyaları

Bahçe Mobilyaları

Sizler için sıralamış olduğumuz mobilyalar, günlük yaşamın her alanında kullanılan parçalar olmakla beraber iç mekânlarda refah içerisinde yaşamanın bir göstergesi olarak kabul edilmiştir. Bu açıdan mobilyaların sınıflandırılmasında, mekânların yapısı ve kullanıcıların tarzı büyük önem taşımaktadır.

Uygun Fiyatlı Mobilya Nereden Alınır?

Mobilya firmaları arasında uygun fiyatlarıyla dikkat çeken markamız "Fabrikadan Halka” anlayışıyla hizmet vermektedir. Herhangi bir çaba harcamadan kaliteli mobilyalara uygun fiyattan satın almak istiyorsanız, gönül rahatlığıyla firmamızı tercih edebilirsiniz.

Mobilya gruplarımızın ne kadardan başladığını bilmeniz adına fiyatlarımıza göz atmanızı öneririz.

2024 Mobilya Trendlerinde Neler Var?

Mobilya piyasası 2024 yılına girişle birlikte hızlı bir tasarım sürecine girdi. Bundan dolayı Gündoğdu Mobilya olarak 2024 mobilya modasına ayak uydurmaya çalıştık. Canlı renklerin ve ahşap mobilyaların revaçta olduğu 2024 modasında farklı tasarımlarımızla karşınızdayız. 2024 mobilya trendleri arasında yer alan canlı renkler ve ahşap mobilyalara dair aradığınız tüm sorulara yanıt almak için mobilya mağazalarımızı ziyaret edebilir veya web sitemiz üzerinden Müşteri Temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

Mobilya Alışverişlerinde Ödeme Yöntemleri Neler?

Her firmanın kendine özgü ödeme ve taksit şartları bulunmaktadır. Bu soruya markamız adına yanıt verecek olursak sizlerle şunları paylaşabiliriz:

Kredi Kartlarına Peşin Fiyatına 5 Ay Taksit

Mağazalarımız ve online mağazamız üzerinden yapacağınız alışverişlerde tüm kredi kartlarına peşin fiyatına 5 ay taksit imkanımızdan faydalanabilirsiniz.

Gündoğdu Mobilya’nın hem uygun fiyatlı hem de kaliteli mobilyalardan birine sahip olmak için dilerseniz mağazalarımızı ziyaret edebilir veya online mağazamız üzerinden siparişinizi oluşturabilirsiniz. Yatak odası, yemek odası, genç odası,koltuk takımı, L koltuk, kanepe takımı,üçlü koltuk, kanepe takımı, genç odası takımı gibi ihtiyacınız olan tüm ürünleri mağazalarımızda bulabilirsiniz. Avantajlı Fiyatlarımızdan Faydalanmak İçin Şimdi Alışverişe Başlayın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyimi için çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk ve Çerez Sözleşmesini inceleyebilirsiniz.