Modern Koltuk Takımı ve Modelleri 2023

Yenilikçi çizgilerden hoşlananların ilk tercihi olan modern koltuk takımı, göz dolduran tasarımları ile Gündoğdu Mobilya’da! Özel Fırsatları ile sizlerle buluşturuyoruz.

Gündoğdu Mobilya - Modern Koltuk Takımları Modelleri
Oturma odası, aileniz ve misafirlerinizle en çok vakit geçirdiğiniz alandır. Haliyle bu alandaki mobilyaların konforunuzu desteklemesini ve göze hitap etmesini isterseniz. Bu mobilyaların kişisel tarzınıza uyarak tasarlanmış olması da sizin için ayrı bir öneme sahiptir.

Oturma odanızı daha modern göstermek istiyorsanız modernize ve çağdaş mobilyalar tercih etmeniz şart. İstediğiniz o çağdaş görünüm için modern koltuk modelleri arasından seçim yapmalısınız. Gündoğdu Mobilya’dan tercih edebileceğiniz modern salon takımları sayesinde, istediğiniz o muhteşem görünüme ulaşabileceksiniz.

Çağdaş ve Modern Koltuk Takımı 2022
Modern koltuk takımları, yalnızca sizin için değil tüm aileniz ve sevdikleriniz için çok önemlidir. Çünkü yalnız kalmak istediğinizde genellikle odanızı kişisel alan olarak tercih ederken, aileniz ve sevdiklerinizle oturma odasında vakit geçirirsiniz. Oturma odasında geçirdiğiniz uzun vakitlerin keyifli olabilmesi için ise konforlu ve modern görünüme sahip modellerden tercih etmeniz gerekiyor. İşte bu noktada modern salon takımları yardımınıza koşuyor. Birbirinden güzel ve farklı modeller, en çağdaş çizgilerle ve uygun fiyatlarla sizlerin oluyor.

Modern Koltuk Takımı
1.Vena Modern Koltuk Takımı: Yeşil – krem ve antrasit – krem olmak üzere 2 farklı renk kombinasyonu bulunan bu takımın üretiminde ithal yön almayan, silinebilir, kadife özlü babyface kumaş kullanılmıştır. Ana gövde ve yardımcı taşıyıcıların tümü 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılarak üretilmiştir.

2.Zen Modern Koltuk Takımı: Birbirinden farklı renk seçeneği ve renk kombinasyonu bulunan bu takımın kumaşı kolay silinebilir özelliktedir. Çek – yat mekanizması ile yatak olabilmektedir.

3.Safran Modern Koltuk Takımı: İskelet malzemesi metal profil, mdf, yonga levha, ahşap gürgen ve OSB kullanılan bu takımın oturum yumuşaklığı orta serttir. Oturum minderi malzemesi olarak ise 32 DNS soft sünger kullanılmıştır.

Yukarıdaki modern koltuk modelleri dışında Saray Modern Koltuk Takımı, Lotto Modern Koltuk Takımı, Oslo Modern Koltuk Takımı, Mira Modern Koltuk Takımı gibi farklı modellerimiz de mevcuttur.

Modern Spor Koltuk Takımı Modelleri
Hem spor hem modern çizgileri aynı takımda yansıtmayı başaran modern spor koltuk takımı, sade ve şık tasarımlarıyla ön plana çıkmaktadır. İşte bu modellerden bazıları;

1.Asya Modern Spor Koltuk Takımı: Spor görünümüne uygun renk seçeneklerine sahip olan bu modern spor koltuk takımı, keten kumaş özelliğine sahiptir. Kolay silinebilir ve kuru temizlemeye uygun olan bu ürün DSS L – 26 sırt mekanizma makas özelliği ile yatak olabilmektedir.

2.Fulya Modern Spor Koltuk Takımı: Farklı renk seçenekleri ve renk kombinasyonlarına sahip olan bu modern spor koltuk takımı modelini "3 + 1 Mini Takım”, "3 +3 +1 Midi Takım”, "3 + 3 + 1 + 1 Maxi Takım” olarak satın alabilirsiniz. İskelet malzemesi metal, mdf, melaminli yonga levha ve gürgen olan bu modelin, oturum yumuşaklığı orta serttir. Ayrıca kampanyalı fiyatı sebebi ile de tercih sebebi olmaktadır.

3.Empoli Modern Spor Koltuk Takımı: Birçok farklı renk seçeneğine sahip bu modern spor koltuk takımı kampanyalı fiyatı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. Ayak malzemesi yüksek dayanıklılığa sahip, doğal kaplama poliüretan olan modelin ayak yüksekliği 18 cm, oturum yüksekliği ise 44 cm’dir.

Yukarıdaki modern spor koltuk takımı modelleri dışında Lotus Spor Koltuk Takımı, Despina Spor Koltuk Takımı gibi çeşitli modellerimiz mevcuttur.

Modern Salon Takımları İle Oturma Keyfinizi En Üst Düzeye Çıkarın!
Evinizde en çok vakit geçirdiğiniz yer neresidir? Gibi bir soru sorsak çoğunlukla oturma odası cevabını alırız. Bu denli vakit geçirilen alanı nasıl kullanırsanız kullanın, konfordan ödün vermeden modern bir çizgiye sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Oturma odasında çağdaş bir alan yaratmak için L şeklindeki tasarımlar, farklı renklerde ve farklı renk kombinasyonuna sahip takımlar en Klasik Koltuk Takımları | Yeni Trend Klasik Koltuk Modelleri
Evinizin havasına farklı bir tarzla damga vuran ve dekorasyonunuzu tamamen değiştiren klasik koltuk takımları, en uygun fiyatlarla Gündoğdu Mobilya’da!

Gündoğdu Mobilya - Klasik Koltuk Takımları
Klasik koltuk modelleri, kültürümüzün izlerini, gelenekselliğini ve lüks görünümünü yansıtır. Kültürümüzün bu yansımaları, günümüzün modern görünümü ile birleşince ortaya çıkan stil ise vazgeçilmez olmaktadır. İşte bu klasik salon takımları, evinize modern bir görünüm kazandırırken, kültürümüzün izlerini yansıtmak isteyenler için birbirinden farklı modellerde tasarlanabilmektedir.

Klasik Oturma Grubu Modelleri
Eğer klasik tarzda bir eve sahipseniz ve evinizi bu şekilde dekor etmek istiyorsanız, klasik oturma grubu modelleri tam da size göre! Sofistike detaylara sahip geleneksel ve sade olan bu modeller, görselliği ile sizleri büyüleyecek!

Modern Klasik Koltuk Takımı Modelleri
Tamamen klasik bir görünüme sahip olan takımların dışında, modernliğin ve klasikliğin harmanlanmış halini yansıtan modeller de mevcuttur. Eğer klasik görünümün modern halini tercih ediyorsanız, modern klasik koltuk takımı modellerine göz atabilirsiniz.

Bu modeller;

1.Gold Avanos Modern Klasik Koltuk Takımı: Hem kültürümüzün klasik yansımalarını hem de modern çizgilerini hissedebileceğiniz bu model % 18 indirim imkanına sahiptir. Takımı "3 + 1 Mini Takım”, "3 + 3 + 1 Midi Takım”, " 3 + 3 + 1 + 1 Maxi Takım” olarak tercih edebilirsiniz.

2.Gold Venedik Modern Klasik Koltuk Takımı: 7 farklı renk seçeneğine sahip olan bu model yumuşak, düz ve örme kumaşa sahiptir. Bu kumaş kolay silinebilir ve kuru temizlemeye uygundur.

3.Monreal Modern Klasik Koltuk Takımı: Sırt mekanizması sayesinde yatak olabilen bu modelin koltuk yatak ölçüsü 176 x 87 cm’dir. İskelet malzemesinde, metal profil, mdf, melaminli yonga levha, osb ve ahşap gürgen kullanılmıştır.

Yarı Klasik Koltuk Takımı Modelleri
Yarı klasik koltuk takımı modelleri, klasik çizgileri günümüzün tarzıyla yansıtmayı başarmıştır. Bu modeller ne kadar günümüz modasına ait olsa da klasik kültürü de yansıtmayı başarmıştır.

Bu modeller;

1.Vals Yarı Klasik Koltuk Takımı (Köşe): L koltuk diye de adlandırılan bu köşe koltuk takımı antrasit, bej, gül kurusu ve yeşil renklerde tasarlanmıştır. Orta sert oturum yumuşaklığına sahiptir.

2.Gold Vals Klasik Koltuk Takımı: Oturum minderi malzemesi 32 dansite soft sünger kullanılan bu modelin ayak malzemesi yüksek dayanıklılığa sahip, doğal kaplama poliüretandır. Ayak yüksekliği 10 cm, oturum yüksekliği ise 43 cm’dir.

Geleneksel Bir Oturma Odasında Olması Gereken Klasik Koltuk Takımları
Geleneksel çizgilerden bahsettiğimizde, eski tasarımlar, eski ev dekorları aklınıza gelebilir. Fakat aslında durum öyle değildir. Geleneksel bir oturma odası, demode mobilyalar ya da demode aksesuarlardan oluşmak zorunda değildir. Bunun yerine yeni trend mobilyalarda geleneksel çizgilere yer vermek gerekir. Günümüzün şık ve modern mobilyalarında kültürümüzün yansımasını görmek isteyenler için klasik koltuk modelleri, tercih edilen takımlar arasında yer almaktadır.

Klasik koltuk takımları eskiden püsküllü ve oymalı modellerdi. Günümüzde hala bu modelleri tercih eden ve seven birçok insan mevcuttur. Fakat artık klasik koltuk takımı modelleri geleneksel ve modern çizgileri bir arada barındırarak en trend görünümü yansıtmayı başarıyor.

Geleneksel bir oturma odasına sahip olmak için öncelikle koltuk takımı modelinizi belirleyebilirsiniz. Bu sayede odanın diğer mobilyaları ve aksesuarlarını seçmeniz ve dekore etmeniz kolaylaşacaktır.

Güzellik ve klasik tasarımın oluşturduğu detaylara dikkat etmesi ile günümüzde varlığını sürdürebilen ve çokça tercih edilen klasik oturma grubu modellerimize göz atarak hayalinizdeki oturma odasına kavuşmak için ilk adımı atabilirsiniz.

Klasik Oturma Grubu Fiyatları
Klasik oturma grubu fiyatları, takımın yapımında kullanılan malzemenin kalitesine, tasarımına göre değişkenlik göstermektedir. Bir takımın boyutu ne kadar büyükse, malzemesi ne kadar kaliteli ise fiyatı da o kadar yüksek olur. Fakat firmamız en yüksek kaliteye sahip ürünleri, mümkün olan en iyi fiyata sizlere sunmaktadır.

Gündoğdu Mobilya’da 2022 yılı klasik oturma grubu fiyatları 5.710 TL’den başlamaktadır. Bu fiyatlar modele göre değişiklik göstermektedir.

ÜRÜN İSMİ    KOLTUK TAKIMI FİYATI    ÜRÜN ADETİ
Gold Avanos Klasik Koltuk Takımı    8.150 TL    1 Tk.
Gold Venedik Klasik Koltuk Takımı    8.990 TL    1 Tk.
Monreal Klasik Koltuk Takımı    10.490 TL    1 Tk.
Zen Klasik Koltuk Takımı    5.710 TL    1 Tk.
Yukarıdaki tabloda klasik koltuk takımları ile ilgili fiyat bilgileri verilmiştir.


Klasik Koltuk Takımları İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular
Tercih Ettiğim Modelde Ne Gibi Özelleştirmeler Yapabilirim?
Tercih ettiğiniz klasik oturma grubu modelinde, %10 fiyat farklı ile değişim yaptırabilirsiniz. Renk değişimi dışında özel üretim yapmamaktayız. Fakat satış ekiplerimiz, klasik koltuk takımları arasından evinize en uygun olanı seçmenizde size yardımcı olacaktır.

Evime Gelen Klasik Oturma Grubu Modelini Beğenmezsem Ne Olur?
Siz değerli müşterilerimizin cayma hakkı mevcuttur. Alıcı satın aldığı ürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi / kuruluşa teslim tarihinden itibaren 14 ( on dört) gün içerisinde satıcıya iletişim bilgileri üzerinden bildirmek şartıyla hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkını kullanabilir.

Cayma Hakkının Süresi: Klasik oturma grubu modelini teslim aldıktan sonra belirli bir süre içerisinde cayma hakkınızı kullanabilirsiniz. Bu süre 14 gündür.

Cayma Hakkının Kullanımı: 3. Kişiye veya alıcıya teslim edilen ürünün faturası, (iade edilmek istenen ürünün faturası kurumsal ise, iade eden kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.)

Klasik Koltuk Takımları Arasından Beğendiğim Modeli Web Sitenizden Sipariş Ettim, Fakat Kurulum Yapıyor Musunuz?
Gündoğdu Mobilya’dan yapacağınız alışverişlerinizde ücretsiz nakliye ve kurulum hizmetlerinden yaralanabilirsiniz. Satın aldığınız klasik oturma grubu kargo ile değil, size özel uzman teslimat ekiplerimiz ile adresinize gönderilir, odanıza kadar taşıması yapılır ve ücretsiz olarak kurulum – montajı gerçekleştirilir.

Klasik Koltuk Takımları Farklı Parçaları İçerebiliyor Mu? Hangi Parçadan Kaç Adet Almalıyım?
Klasik koltuk takımları, üçlü koltuk ve berjerin birleşimi ile oluşmaktadır. Bir klasik oturma grubu modelini beğendikten sonra, " 3 + 1 Mini Takım”, " 3 + 1 + 1 Midi Takım” veya " 3 + 3 + 1 + 1 Maxi Takım” olarak satın alabilirsiniz. Bu tercih tamamen size bağlıdır. Fakat tercihinizi yapmadan önce odanızın büyüklüğünü, aile bireylerinin sayısını ve ağırlayacağınız misafirleri göz önünde bulundurmalısınız. Eğer küçük bir odaya sahipseniz ve yalnız yaşıyorsanız mini takım satın alabilirsiniz. Fakat büyük bir oturma odasına sahipseniz midi veya maxi takımlara yönelmelisiniz. Küçük boyutlara sahip olan odanızda fazla eşya bulundurmanız, odayı daha dar ve boğuk bir havaya büründürecektir. Bütün bu durumları göz önünde bulundurarak seçiminizi yapmalısınız.

Geleneksel kültürün modernlik ile harmanlanarak tasarladığı klasik koltuk takımları seneler boyunca kullanılmaya ve tercih edilemeye devam edecekmiş gibi görünüyor. Modası hiç geçmeyen ve yeni trendlerle uyumlanan bu klasik salon takımları, evinizin vazgeçilmezi olacak!

Yıllar boyunca kullanabileceğiniz bu harika takımlardan istediğine sahip olmak için tüm ürünlerimizi incele, beğendiğini sepete at ve bir tıkla alışverişini tamamla!

Modernlik denildiğinde sadece trend tasarım çizgilerini içeren mobilyalar aklınıza gelmemelidir. Mobilyada modernlik, yeni tasarımları yansıtmak kadar, günümüzün sağladığı konforu da sunabilmektir. Bu nedenle hem konforu hem de çağdaş çizgileri içeren modern koltuk takımları seçeneklerine yönelmelisiniz.

Bu modern salon takımları arasından seçim yaparken odanızın boyutunu da göz önünde bulundurmalısınız. Eğer büyük bir odaya sahipseniz "3 + 3 + 1 + 1 Maxi Takım”, " 3 + 3 +1 Midi Takım” seçebilirken, daha dar bir alana sahipseniz "3 + 1 Mini Takım” veya L koltuk takımı modellerine yönelebilirsiniz. Önemli olan sizin zevkinizi yansıtan, evinize uyumlu ve son derece konforlu olan modeli bulmanızdır.

Kısacası hayalinizdeki modern ve çağdaş alanı yaratmanın ilk adımı, oturma alanınızı en üst düzeye çıkaran modern koltuk modelleri arasından, sizin için doğru olanı seçmektir. Doğru olan modeli seçtikten sonra alanınızı şekillendirmek, diğer mobilyaların seçimi ve aksesuar kullanımı çok daha kolay olacaktır.

Modern Koltuk Takımları Fiyatları
Modern koltuk modelleri, takım halinde satılabileceği gibi tekli olarak da satılabilir. Bu sayede ihtiyacınıza ve bütçenize göre alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Modern koltuk takımlarının fiyatları, modelin modeline, ebatlarına, tasarımına, malzemesinin kalitesine, kumaşına göre değişiklik gösterir. Piyasada oldukça fazla modern koltuk takımı bulunduğu için fiyatlarda birbirinden çok farklı olabilmektedir.

ÜRÜN İSMİ    MODERN KOLTUK TAKIMLARI FİYATI    ÜRÜN ADETİ
Despina Modern Koltuk Takımı    5.540 TL    1 Tk.
Kumru Modern Köşe Koltuk Takımı    3.090 TL    1 Tk.
Vena Modern Koltuk Takımı    15.590 TL    1 Tk.
Zen Modern Koltuk Takımı    9.490 TL    1 Tk.
Safran Modern Koltuk Takımı    7.990 TL    1 Tk.
Saray Modern Koltuk Takımı    12.080 TL    1 Tk.
Asya Modern Koltuk Takımı    4.295 TL    1 Tk


Gündoğdu Mobilya 2022 yılı modern koltuk takımı fiyatları 2.770 TL’den başlamaktadır. Bahsettiğimiz özelliklere göre fiyatlarda değişiklik olabilse de ürünlerimizi her bütçeye hitap eden oranlarda fiyatlandırmaktayız. Yukarıdaki tablomuzda bazı modern koltuk takımı modellerimizin fiyat bilgileri yer almaktadır.

Modern Salon Takımları İle İlgili Sıkça Sorulan Sorular
Satın Alınan Modern Koltuk Takımları, Kısa Süre İçerisinde Teslim Ediliyor Mu?
Hali hazırda stoklarımızda hazır halde bulunan bir model satın alırsanız, siparişinizi işleme koyduktan 10 – 15 gün içinde teslimatımız gerçekleşmektedir. Satın aldığınız ürün gönderime hazır olduğunda, müşteri hizmetlerimiz 1 gün öncesinden sizinle iletişime geçerek bilgi verecektir.

Satın Alacağım Takım Salonuma Sığar Mı? Nasıl Ölçü Almalıyım?
Satın alma işlemini gerçekleştirmeden önce takımı koymayı planladığınız odanın toplam ölçüsünü almalısınız. Bu ölçüm işlemi, koltuk takımının geçeceği kapılara da yapılmalıdır. Daha sonra satın almayı düşündüğünüz takımın ölçülerini öğrenmelisiniz. Bunun için web sitemiz üzerinden ürün boyutları sekmesine tıklamanız yeterli olacaktır.

Modern Koltuk Takımları İçin Renk Seçimi Nasıl Olmalıdır?
Modern koltuk takımları çok farklı renk seçeneklerine sahiptir. Mobilyada son senelerde renk seçenekleri çok daha cesur. Bu nedenle standart renklere sahip modellerden ziyade daha farklı ve cesur renk seçeneklerine yönelebilirsiniz.

Ürünleriniz Garantili Mi?
Evet, tüm ürünlerimiz 2 yıl garantilidir. Dilediğiniz ürünü sipariş edebilir, gönül rahatlığı ile alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Modern koltuk takımları arasından seçim yapmadan önce aklınızda herhangi bir soru işareti kalmaması adına müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçebilir, tüm sorularınıza anında cevap alabilirsiniz. Bu sayede web sitemiz üzerinden evinizin rahatlığında alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Alışveriş deneyimi için çerezler kullanmaktayız. Detaylı bilgi için Kvkk ve Çerez Sözleşmesini inceleyebilirsiniz.